پیولی: نتیجه خوبی مقابل تورینو کسب کردیم/ زلاتان می‌توانست عملکرد بهتری داشته باشد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، استفانو پیولی که شاگردانش شب گذشته (دو‌شنبه) در آخرین دیدار از هفته بیست‌وچهارم سری A ایتالیا به لطف تک‌گل دقیقه 25 آنته ربیچ با نتیجه یک بر صفر میهمان خود، تورینو را شکست دادند، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا»، گفت: به نظرم ما در این دیدار هم عملکرد خوبی داشتیم و هم اینکه نتیجه خوبی کسب کردیم. خیلی هم ریسک نکردیم.

سرمربی میلان که تیمش اکنون با 35 امتیاز در رده هشتم جدول رده‌بندی سری A است و با رم پنجم جدولی تنها 4 امتیاز اختلاف دارد، صحبت‌هایش را اینطور ادامه داد: هنوز 14 بازی دیگر باقی مانده اما در حال حاضر تنها به بازی بعدی‌مان با فیورنتینا در فلورانس فکر می‌کنم. باید به کسب پیروزی‌های بیشتر در بازی‌هایی که از حالا تا ماه مِی در پیش داریم، فکر کنیم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر انتخاب‌های خوبی می‌کنم که جوابش را هم گرفته‌ام. من بر این باورم که کار ما مربیان همیشه زیر ذره‌بین است. به نظرم اگر ما نتواتیم در بازی بعدی خوب عمل کنیم، کاری که در این بازی کردیم، ارزش نخواهد داشت. هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن در پیش داریم و باید ببینم در پایان فصل چه سرنوشتی برای‌مان رقم خواهد خورد.

پیولی همچنین درباره عصبانیت مهاجم سوئدی‌اش در این بازی اظهار داشت: زلاتان به این دلیل عصبانی بود که می‌توانست عملکرد بهتری داشته باشد و کار تورینو را زودتر تمام کند. به نظر عادلانه است که بگوییم ما جاه‌طلب هستیم.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم