مخالفت بازیکنان والنسیا با فروش هم‌تیمی‌شان به بارسلونا

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکا، به نظر می‌رسد که پیتر لیم مالک باشگاه والنسیا با چراغ سبز نشان دادن به فروش ستاره خط حمله این تیم رودریگو مورنو در بازار ژانویه، جنجال دیگری در رختکن خفاش‌ها به راه انداخته است.

والنسیا تابستان سال گذشته مقابل پیشنهاد اتلتیکومادرید برای خرید مورنو مقاومت کرد اما الان بارسایی‌ها به سراغ او آمده‌اند و تلاش دارند که وی را در روزهای باقی مانده به پایان بازار نقل و انتقالات به خدمت بگیرند. ظاهراً لیم هم چندان مخالف فروش مورنو نیست که این موضوع خشم بازیکنان والنسیا از جمله کاپیتان تیم خوسه لوئیس گایا را به همراه داشته است.

او گفت: در جایگاه یک بازیکن من نمی‌توانم دلیل فروش رودریگو را درک کنم. اگر مورنو را بفروشیم، نمی‌توانیم کسی را بهتر از او بیاوریم.

آلبرت سلادس سرمربی تیم اما از ارائه نظرش در مورد سیاست باشگاه در حوزه نقل و انتقالات خودداری کرد و گفت: رودریگو؟ هرگونه ابراز عقیده‌ای از طرف من می‌تواند شرایط را تغییر دهد و من نمی‌خواهم اوضاع را پیچیده کنم.

با وجود مخالفت علنی بازیکنان و ابراز نارضایتی ضمنی سلادس به نظر می‌رسد که والنسیا باید خودش را برای جدایی رودریگو مورنو آماده کند به خصوص که یکی از سخنگویان باشگاه هم علناً اعلام کرده که تیم باید خودش را برای جدایی یک بازیکن آماده کند.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم