آلگری: هیچ تیمی را بخت اول قهرمانی در لیگ قهرمانان نمی‌بینم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری در مراسمی برای معرفی کتاب جدید خود در فرانسه، درباره تیم سابقش و مدعیان این فصل قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد.

آلگری که فصل گذشته هدایت یوونتوس را برعهده داشت و در پایان فصل از بانوی پیر جدا شد، در ابتدا به تمجید از ذهنیت کریستانو رونالدویی پرداخت که یک فصل زیر نظر او تمرین کرد. او گفت: ذهنیت رونالدو، یک الگوی مثال زدنی است. او 5 بار توپ طلا برده است و کلی هم پول دارد اما همیشه برای خودش اهداف جدیدی ترسیم می‌کند. برای پیروز شدن شما باید بتوانید از خودگذشتگی و سخت تمرین کنید. با این حال رونالدو به تنهایی نمی‌تواند یوونتوس را به هدفش برساند. در لیگ قهرمانان شما به شانس نیاز دارید اما پیش از آن باید بستر رسیدن به اوج در مقاطع حساس را هم ایجاد کرده باشید.

آلگری که دو بار با یوونتوس تا آستانه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا پیش رفت و در هر دو مورد در فینال بازنده بود، در پاسخ به این سوال که امسال چه تیمی بیشترین شانس را برای فتح لیگ قهرمانان دارد، تأکید کرد: امسال من هیچ تیمی را بخت اول قهرمانی نمی‌بینم. الان تیمی مانند رئال مادرید سه فصل پیش وجود ندارد.

سرمربی پیشین یوونتوس که این روزها مشغول استراحت است در پاسخ به این سؤال که چه زمانی مربیگری را از سر می‌گیرد، اظهار داشت: فعلاً که دارم از زندگی و سپری کردن اوقات در کنار خانواده‌ام لذت می‌برم. در ماه ژوئن اما امیدوارم که بتوانم یک تیم پیدا کنم. ببینیم چه می‌شود.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم