پوج در بارسلونا ماندنی شد/ مخالفت بارسا با انتقال مجانی سوارس به اتلتیکومادرید

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه اسپورت کاتالونیا، ریکی پوج هافبک 20 ساله تیم فوتبال بارسلونا روز گذشته (دوشنبه) همراه با پدر و مدیربرنامه‌های خود، کارلس پوج به دفتر باشگاه رفت تا به مدیران این باشگاه اعلام کند که می‌‌خواهد در جمع آبی‌و‌اناری‌ها بماند و برای متقاعد کرد سرمربی تیم جهت میدان دادن به او تلاش کند.

رونالد کومان سرمربی بارسلونا بعد از بازی تیمش در جام خوان گامپر مقابل الچه، به پوج توصیه کرد که به صورت قرضی به تیمی دیگر برود، چرا که در تیم او فرصت چندانی برای بازی به دست نخواهد آورد. با این حال پوج قصد ندارد به توصیه کومان گوش کند و می‌خواهد در بارسلونا بماند.

پیشنهاد جدید برای لائوتارو

در همین حال نشریه کوریره دلواسپورت ایتالیا خبر دیگری درباره باشگاه بارسلونا منتشر کرده است مبنی بر اینکه نایب قهرمان فصل گذشته لالیگا قصد دارد آخرین شانس خود برای جذب لائوتارو مارتینس مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر را پیش از پایان بازار نقل‌وانتقالات تابستانی امتحان کند. این نشریه نوشته است که بعد از توافق بارسلونا با آرتورو ویدال برای فسخ قرارداد و انتقال او به اینتر به‌عنوان بازیکن آزاد، روابط دو باشگاه بهتر از قبل شده است و به همین دلیل بارسلونا می‌خواهد از همین فرصت برای مذاکره درباره لائوتارو استفاده کند. طبق اعلام کوریره بسته پیشنهادی بارسلونا معاوضه لوئیس سوارس با لائوتارو و پرداخت مابه‌التفات ارزش دو بازیکن به صورت نقدی است. این نشریه نوشته است که بارسلونا شاید دیگر بازیکن خود جونیور فیرپو را هم در قالب این معامله به اینتر بدهد. این در حالی است که بند خرید لائوتارو مارتینس 111 میلیون یورو و پرداخت آن تنها در مدت زمانی محدود از ماه جولای امکان‌پذیر بود.

مخالفت با انتقال مجانی سوارس به اتلتیکومادرید

خبر دیگری که درباره باشگاه بارسلونا منتشر شده متعلق به نشریه آ اس اسپانیاست که ادعای اخیر نشریه اسپورت کاتالونیا مبنی بر توافق این باشگاه و سوارس برای فسخ قرارداد جهت انتقال او به اتلتیکومادرید به‌عنوان بازیکن آزاد را رد کرده است. سایت این روزنامه مادریدی نوشته است بارسلونا که آماده بود سوارس را به‌عنوان بازیکن آزاد به یوونتوس بدهد، با درخواست وی برای پیوستن به رقیب مستقیم کاتالان‌ها بدون دریافت هیچ رقمی از تیم مادریدی مخالفت کرده است. به همین دلیل هم روخی‌بلانکو خرید ادین ژکو مهاجم رم و ادینسون کاوانی مهاجم اروگوئه‌ای سابق پاری‌سن‌ژرمن را در دستور کار قرار داده است. طبق ادعای رادیو کاتالونیا سوارس با اتلتیکومادرید به توافق رسیده است تا جای خالی آلوارو موراتایی را که در آستانه پیوستن به یوونتوس است، پر کند اما نهایی شدن این جابه‌جایی مشروط به موافقت بارسلونا با فسخ قرارداد اوست.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم