پاری‌سن‌ژرمن و چلسی در پی به خدمت گرفتن دوناروما

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه ایتالیایی «توتو اسپورت» چاپ تورین خبر داد؛ دو باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و چلسی نسبت به خدمت گرفتن جان‌لوئیجی دوناروما از میلان علاقه‌مند هستند. طبق این گزارش، قهرمان فرانسه برای جذب دروازه‌‌بان 21 ساله روسونری حاضر است آلفونس آرئولا، دروازه‌بان 27 ساله خود را که در حال حاضر به طور قرضی در رئال مادرید است را هم وارد این معامله کند، این در حالی است که چلسی در نظر دارد کپا آریسابالاگا را به میلان بدهد و در مقابلش دوناروما را به ترکیب آبی‌پوشان لندنی اضافه کند.

با این حال باشگاه میلان، ترجیح می‌دهد دوناروما را بفروشد تا بودجه باشگاه افزایش یابد که در این شرایط ممکن است پاری‌سن‌ژرمن دست برتر را داشته باشد، چون از لحاظ مالی نسبت به چلسی در وضعیت بهتری است.

پیش از این نشریه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» مدعی شده بود باشگاه یوونتوس قصد دارد در تابستان 2020 شانس خود را برای به خدمت گرفتن جان‌لوئیجی دوناروما امتحان کند و دروازه‌بان ایتالیایی میلان را یکی از اهداف اصلی خود در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی آینده در نظر دارد.

دوناروما 21 ساله که قرارداد فعلی‌اش با میلان در پایان فصل آینده به پایان می‌رسد، در حالی مورد توجه باشگاه یوونتوس قرار گرفته که پیش از این از رئال مادرید، منچستریونایتد و آرسنال هم به عنوان مشتریان او یاد شده بود.

ارزش دروازه‌بان جوان میلان 50 میلیون یورو تخمین زده شده و او در حال حاضر با دریافت 6 میلیون یورو در سال، بیشترین دستمزد دریافتی را در بین بازیکنان میلان دارد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم