وحشت باشگاه اورتون از میهمانی جنجالی مویسه کین

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه اورتون به اقدام اخیر مویسه کین برای برگزاری یک میهمانی جنجالی در بحبوحه شیوع کرونا در انگلیس واکنش نشان داد.

کین 20 ساله که تابستان سال گذشته با قراردادی 24 میلیون پوندی از یوونتوس به اورتون پیوست، کلیپی از برگزاری یک جشن در خانه‌اش در منطقه چشایر منتشر کرده است که طبق گزارش نشریه میرر، در این میهمانی جنجالی علاوه بر نادیده گرفتن شدن مقررات فاصله گذاری اجتماعی جهت کنترل شیوع کرونا، برخی اقدامات غیراخلاقی هم صورت گرفته است.

باشگاه اورتون هم با انتشار بیانیه‌ای موضع خود را نسبت به اقدام بازیکنی که گفته می‌شود مشتریانی مانند رم، ناپولی و اینتر دارد، نشان داد.

در بیانیه این باشگاه آمده است: باشگاه اورتون از اطلاع از ماجرای بی‌توجهی بازیکن تیم اصلی به دستورالعمل‌های دولتی و سیاست‌های باشگاه در ارتباط با بحران ویروس کرونا، وحشت زده شده است. باشگاه اورتون مراتب عمیق تأسف خود از این اتفاق را به اطلاع بازیکن رسانده و در خصوص تکرار چنین رفتار‌های غیرقابل قبولی به او تذکر داده است. کارکنان فوق‌العاده بخش سلامت به خاطر تلاش‌ها و فداکاری‌های‌شان سزاوار نهایت احترام هستند. بهترین راه برای احترام نشان دادن به آنها هم انجام کارهایی است که از سلامتی‌شان محافظت کند.

این تنها جنجال دوران بازیگری نه چندان بلند کین نیست. او به خاطر تأخیرهای متوالی در حضور در تمرینات تیم زیر 21 ساله‌های ایتالیا از این تیم کنار گذاشته شد. او در این فصل 26 بازی برای اورتون انجام داده و تنها یک گل زده است.

انتهای پیام/

 

 

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم