مهاجم بارسلونا قرنطینه شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه موندو دپورتیوو، مارتین برایت‌ویت مهاجم دانمارکی تیم فوتبال بارسلونا به همراه هفت تن دیگر از ملی‌پوشان فوتبال دانمارک به علاوه اعضای کادر فنی تیم ملی این کشور به خاطر مثبت شدن تست کرونا یکی دیگر از اعضای این تیم در کمپ تیم‌ ملی دانمارک قرنطینه شده‌اند و به این ترتیب آنها بازی دوستانه فردا شب (چهارشنبه) این تیم مقابل سوئیس را از دست خواهند داد.

طبق اعلام فدراسیون فوتبال دانمارک، تمام دعوت شدگان به اردوی تیم ملی این کشور از جمله برایت‌ویت روز گذشته دو بار تست کرونا داده‌اند که در میان آنها دومین تست روبرت اسکوف مدافع کناری تیم هوفنهایم و یکی از مربیان بدنساز تیم مثبت شد. به همین دلیل مطابق پروتکل‌های بهداشتی، تمام افرادی که با این دو نفر در تماس بوده‌اند نیز قرنطینه شده‌اند تا عدم ابتلای آنها به کرونا اثبات شود.

علاوه بر برایت‌ویت، یوسف پولسن مهاجم تیم لایپزیگ، کاسپر هیولماند سرمربی تیم و دستیار او مورتن ویگورست هم قرنطینه شده‌اند.

تیم ملی دانمارک بعد از مصاف دوستانه با سوئد، در مرحله گروهی لیگ ملت‌های اروپا مقابل تیم‌های اسلند (یکشنبه) و بلژیک (چهارشنبه) به میدان خواهد رفت و افراد قرنطینه شده اگر در نوبت بعدی تست‌گیری که روز پنجشنبه است، به کرونا مبتلا نباشند می‌‌توانند این تیم را همراهی کنند.

انتهای پیام/

 

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم