مسعود: شاید لیگ قهرمانان آسیا را به صورت تجمیعی برگزار کنیم/ به دنبال حذف هیچ رقابتی نیستیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه المواطن عربستان، عبدالخالق مسعود درباره سرنوشت دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا که به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شدند اظهار داشت: احتمال دارد این رقابت‌ها با تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت تجمیعی برگزار شوند.

عضو شورای مدیران کنفدراسیون فوتبال آسیا و نایب‌رئیس کمیته مسابقات ادامه داد: تداوم شیوع ویروس کرونا شاید در نهایت منجر به لغو فصل جاری لیگ قهرمانان و کاپ آسیا شود. تا زمان پایان این بحران هیچ مسابقه‌ای را در سطح قاره آسیا برگزار نمی‌کنیم و هیچ مکانیسمی هم قابل پیش‌بینی نیست، البته در ماه ژوئن نشست اضطراری کنفدراسیون فوتبال آسیا برای بررسی این موضوع تشکیل خواهد شد.

وی درباره سرنوشت لیگ‌های داخلی کشورها نیز خاطرنشان کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا با فدراسیون‌های محلی در این رابطه رایزنی دارد اما مهمترین مسئله در شرایط کنونی از بین رفتن ویروس کرونا است. امیدواریم تمامی رقابت‌های قاره‌ای و کشورهای مختلف به پایان برسند. ما با هر فدراسیونی برای رسیدن به این هدف همکاری خواهیم کرد. به دنبال لغو هیچ رقابتی نیستیم اما سلامت ورزشکاران مهمتر از هر چیزی است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم