سردار آزمون در رده دوم مؤثرترین مهاجمان لیگ برتر روسیه

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از خبرگزاری چمپیونات روسیه، الکساندر کوکورین (سوچی)، سردار آزمون و آرتم جیوبا (زنیت سن‌پترزبورگ) سه مهاجم مؤثر لیگ برتر فوتبال روسیه در فصل جاری هستند.

این رسانه معتبر ورزشی روسیه درباره سردار آزمون نوشت: سردار آزمون اگر در بازی هفته بیست‌ونهم لیگ برتر روسیه برابر تیم اورنبورگ پاس گل را به آرتم جیوبا نمی‌داد و به تنهایی دروازه حریف را بازی می‌کرد، اکنون می‌توانست آقای گل لیگ برتر روسیه باشد. سردار آزمون با 16 گل پس از جیوبای 17 گله رتبه دوم جدول برترین گلزنان لیگ برتر روسیه را در اختیار دارد و هنوز مشخص نیست آیا سرگئی سماک (سرمربی زنیت) جیوبا را در آخرین بازی فصل با روستوف کنار سردار آزمون قرار خواهد داد یا برای بازی فینال جام حذفی روسیه استراحت می‌کند.

سردار آزمون با 24 بازی و مجموع دو هزار و 56 دقیقه حضور در میدان 16 گل برای زنیت به ثمر رسانده است. این مهاجم ایرانی در بازی برابر اورال هت‌تریک کرد و در مصاف با تیم‌های کراسنودار و اورنبورگ نیز دو گل زد. از این نظر سردار آزمون مؤثرترین مهاجم لیگ برتر روسیه پس از الکساندر کوکورین است.

امشب هفته پایانی دیدارهای لیگ برتر روسیه برگزار می‌شوند. تیم زنیت سن‌پترزبورگ پیش از این قهرمانی‌اش را در لیگ روسیه مسجل کرده بود.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم