جورابچیان: پیوستن کوتینیو یا ویلیان به آرسنال؟ کسی را ترغیب به رفتن به تیم محبوبم نمی‌کنم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فیلیپه کوتینیو که در تابستان گذشته پس از 18 ماه حضوری نه‌چندان موفق در بارسلونا، به طور قرضی به بایرن مونیخ پیوست، شایعات زیادی درباره آینده حرفه‌ای‌اش مطرح است. گفته می‌شود بارسلونا علاقه‌ای به حفظ این هافبک بزریلی ندارد، این در حالی است که بحث بازگشت فیلیپه به لیورپول مطرح شده و باشگاه‌هایی همچون چلسی، منچستریونایتد، پاری‌سن‌ژرمن و آرسنال هم وضعیت او را زیر نظر دارند.

کیا جورابچیان، مدیر برنامه‌های هافبک 27 ساله بارسلونا در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» گفت: این حقیقت که من طرفدار آرسنال هستم، بر کسی پوشیده نیست، اما این باعث نمی‌شود که ترجیحی داشته باشیم مبنی بر اینکه بازیکنانم را به تیم خاصی بفرستم. در واقع سعی نمی‌کنم بازیکنی را برای پیوستن به یک باشگاه یا باشگاه دیگر ترغیب کنم. در این شرایط هر چیزی ممکن است، رخ دهد. پرسش حالا این است که چه اتفاقی برای تمامی باشگاه‌ها از جمله باشگاه‌های لیگ برتری و بارسلونا پس از پایان این شرایط که در نتیجه شیوع ویروس کرونا (کووید 19) به وجود آمده، رخ خواهد داد.

وی همچنین درباره آینده حرفه‌ای دیگر بازیکن تحت‌قراردادش یعنی ویلیان که گفته می‌شود در آستانه جدایی از چلسی است و احتمال پیوستنش به آرسنال وجود دارد، اظهار داشت: در این شرایط همه می‌خواهند ایمن و سلامت بمانند و به تمرینات بازگردند. همه سعی می‌کنند مثبت‌اندیش باقی بمانند. هیچ‌کدام از بازیکنانم تاکنون درباره آینده حرفه‌ای خود با من صحبت نکرده‌اند و همه آنها روی گذر از این دوره و بازگشت به شرایط عادی تمرکز کرده‌اند. شایعات زیادی وجود دارد، اما من می‌توانم به شما بگویم که با بازیکنانم درباره نقل‌وانتقالات صحبت نکرده‌ام.

این مدیربرنامه ایرانی‌الاصل در پایان با اشاره به تأثیر بحران اقتصادی باشگاه‌ها بر نقل‌وانتقالات تابستانی پیش رو خاطرنشان کرد: خیلی سخت خواهد بود که من بخواهم روی جذب بازیکنی 100 میلیون یورو هزینه کنم. من فکر می‌کنم در چنین شرایطی ما با مسئله اخلاقی هم روبه‌رو هستیم. اینکه آیا درست است که وقتی باشگاه‌های دیگر از لحاظ اقتصادی ضربه خورده‌اند، اقدام به جذب بازیکنان با هزینه‌های بالا کرد؟

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم