بونوچی بار دیگر پیشنهاد منچسترسیتی را رد می‌کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت «گل» با انتشار گزارشی مدعی شد باشگاه منچسترسیتی بار دیگر وضعیت لئوناردو بونوچی را زیرنظر گرفته و قصد دارد در تابستان پیش‌رو شانس خود را برای جذب این بازیکن امتحان کند، اما ظاهراً این مدافع ایتالیایی بیشتر از همیشه به یوونتوس متعهد است. گفته می‌شود پپ گواردیولا علاقه‌ زیادی به اضافه شدن بونوچی به ترکیب تیم تحت‌هدایتش دارد و او را گزینه ایده‌آلی برای تقویت قلب خط دفاعی خود می‌داند. این مدافع ایتالیایی که هفته آینده 33 ساله می‌شود، اما در ماه نوامبر بود که قراردادش را با یوونتوس تا سال 2024 تمدید کرد.

بونوچی که در سال 2010 از باری به یوونتوس پیوست، در تابستان 2017 پس از هفت فصل حضور در این تیم راهی میلان شد، اما تنها پس از یک فصل حضور در این تیم ایتالیایی دوباره به جمع راه‌راه پوشان تورین بازگشت. با توجه به تجربه میلان به نظر نمی‌رسد که او بخواهد دوباره دست به چنین ریسکی بزند و یووه را در حالی که دوباره جایگاه سابقش را در آن به دست آورده و دوباره بین هواداران بانوی پیر محبوب شده، ترک کند. در کنار اینها مدیران باشگاه یوونتوس هم قصدی برای از دست دادن یکی از ارکان اصلی خط دفاعی خود ندارند.

مدافع میانی تیم فوتبال یوونتوس یک سال و نیم پیش در مصاحبه‌ای گفته بود: من این فرصت را داشتم که برای هر دو تیم منچسترسیتی و منچستریونایتد بازی کنم. در سال 2016 پیشنهادی از منچسترسیتی دریافت و حتی درباره‌اش با یوونتوس هم صحبت کردم، اما در نهایت تصمیم بر این شد که بمانم و به پیروزی‌هایم با یوونتوس ادامه دهم. در تابستان 2018 هم منچستریونایتد به من پیشنهاد داد، اما به محض اینکه فهمیدم یوونتوس دوباره مرا می‌خواهد، دیگر امکان نداشت که به آنجا بروم.

انتظار می‌رود با بازنشستگی جورجو کیه‌لینی و جان‌لوئیجی بوفون، بونوچی به عنوان کاپیتان اول راه‌راه پوشان تورین معرفی شود. او در فصل جاری در 34 بازی (3034 دقیقه) برای راه‌راه پوشان تورین به میدان رفته و 4 گل هم به ثمر رسانده است. این مدافع ایتالیایی تاکنون 7 قهرمانی در سری A ایتالیا، 3 قهرمانی در جام حذفی ایتالیا و 4 قهرمانی در سوپرجام ایتالیا را با یوونتوس تجربه کرده است.

انتهای پیام/ 

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم