ادعای یک منبع نزدیک به رونالدو: کریستیانو می‌خواهد به رئال مادرید برگردد!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ال‌کلاسیکوی شب گذشته (یکشنبه) یک مهیمان ویژه داشت. این میهمان کسی نبود جز کریستیانو رونالدو که به واسطه لغو دربی ایتالیا به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایتالیا، فرصتی برای بازگشت به خانه تیم سابقش و مشاهده پنجمین ال‌کلاسیکو بعد از جدایی وی از رئال مادرید را به دست آورد. تماشای این بازی و پیروزی 2 بر صفر کهکشانی‌ها اما ظاهراً ستاره شماره 7 یوونتوس را برای بازگشت به تیمی که رکورددار گلزنی در آن است، وسوسه کرده، در واقع این ادعایی است که یک منبع نزدیک به ستاره پرتغالی مطرح کرده است.

یک خبرنگار ورزشی اسپانیایی به نام ادو آگیره که گویا با رونالدو هم ارتباط دارد، در برنامه تلویزیونی «چیرینگیتو» اسپانیا مدعی شد که رونالدو بعد از دو سال از زمان خروجش از سانتیاگو برنابئو اکنون دوست دارد که دوباره به رئال مادرید برگردد. این در حالیست که رونالدو در حال سپری کردن یک فصل فوق‌العاده در سری A است و در مجموع 74 بازی‌اش برای یوونتوس از تابستان سال 2018 تا کنون 53 گل زده است.

ادو  اگیره پس از ال‌کلاسیکو در برنامه چیرینگیتو گفت: من با اطمینان می‌گویم که کریستیانو تمایل دارد که به رئال مادرید برگردد. او با بازگشت به برنابئو، تحت تأثیر ابراز احساسات و محبت هواداران رئال مادرید قرار گرفت و از این بابت بسیار هیجان زده شد. در حال حاضر تمام تمرکز او روی بازی در یوونتوس است اما در فوتبال هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست و نمی‌توان گفت که بازگشت رونالدو هم به رئال مادرید غیرممکن است. البته من نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد و هیچ کسی هم نمی‌تواند چنین ادعایی کند.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم