یوونتوس در پایان فصل به سراغ گواردیولا می‌رود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه سان در گزارشی مدعی شده است که باشگاه یوونتوس در نظر دارد که در پایان فصل جاری پپ گواردیولا، سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی را جانشین مائوریتزیو ساری کند.

طبق گزارش این روزنامه انگلیسی نوشته است که آندره‌آ آنیلی رئیس باشگاه یوونتوس معتقد است، گواردیولا سرمربی ایده‌آلی است که می‌‌تواند این تیم را به اوج قله فوتبال اروپا برساند و به انتظار آن برای فتح لیگ قهرمانان پایان دهد.

انتشار این خبر در نشریه سان، چند ساعت پس از انتشار شایعه‌ای مبنی بر احتمال اخراج مائوریتزیو ساری سرمربی فعلی بانوی پیر برای بازگشت ماسیمیلیانو آلگری است.

در ابتدای فصل جاری هم اخبار مشابهی مبنی بر توافق گواردیولا با یوونتوس منتشر شده بود، همان مقطعی که سرمربی منچسترسیتی منتظر مشخص شدن تکلیف محرومیت تیمش از سوی فیفا به خاطر نقض قانون جذب بازیکنان خارجی زیر سن قانونی بود که در نهایت اعمال نشد. با وجود آنکه باشگاه یوونتوس همواره تأکید داشت که ساری گزینه اولش بوده است، بسیاری انتظار داشتند که با فراهم شدن شرایط، بیانکونری گواردیولا را استخدام کند.

 

منچسترسیتی در فصل جاری، در کورس قهرمانی برای لیگ برتر تسلیم لیورپول شده است و بعید نیست که گواردیولا پس از این ناکامی به دوران حضورش در ورزشگاه اتحاد پایان دهد، تصمیمی مشابه آنچه پس از ناکامی‌اش در بارسلونا برای فتح لالیگا اتخاذ کرد.

گواردیولا به سبب دوران بازیگری‌اش در تیم‌های رم و برشا، به زبان ایتالیایی مسلط است و در ایتالیا هم طرفداران بزرگی مانند آریگو ساکی دارد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم