گارسیا: طبیعی بود که در نیمه دوم تحت‌ فشار باشیم/ می‌خواهیم در تورین هم به گل برسیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رودی گارسیا که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا موفق شدند میهمان خود، یوونتوس را با شکست یک بر صفر بدرقه کنند، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: جای تأسف ندارد که نتوانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم. ما نیمه اول خوب بودیم، یک گل زدیم و دروازه‌مان را هم در زمین خودمان بسته نگه داشتیم.  

سرمربی تیم فوتبال لیون ادامه داد: این طبیعی بود که ما در نیمه دوم تحت‌فشار باشیم، به خصوص پس از اینکه گونسالو ایگواین و فدریکو برناردسکی به خط حمله یوونتوس اضافه شدند. ما در نیمه دوم سخت جنگیدیم تا برتری یک بر صفرمان را برای بازی برگشت حفظ کنیم. این درست است که در 10 دقیقه آغازین بازی کمی ترسو بودیم اما سپس سوار بر بازی شدیم و مشکلات زیادی برای خط دفاعی یوونتوس ایجاد کردیم و چند سانتر خطرناک روی دروازه آنها انجام دادیم.

سرمربی پیشین رم در پایان خاطرنشان کرد: امیدوار بودیم در نیمه دوم فشار زیادی روی‌مان نباشد اما انتظار چنین چیزی مقابل تیم بزرگی همچون یوونتوس می‌رفت. حالا ما نصف این جدال را طی کرده‌ایم و می‌خواهیم در تورین هم به گل برسیم و امیدواریم در نهایت به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان صعود کنیم.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم