کونته: شایسته صعود به مرحله بعد بودیم/ مجبور به استفاده از اریکسن شدیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتونیو کونته در پی برتری 2 بر یک شب گذشته (چهارشنبه) شاگردانش مقابل فیورنتینا و راهیابی به مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا، جایی که باید با ناپولی مصاف کنند، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «رای اسپورت» گفت: با توجه به موقعیت‌هایی که روی دروازه فیورنتینا خلق کردیم، شایسته صعود به مرحله بعد بودیم.

وی در ادامه افزود: خوشحالیم که به مرحله نیمه نهایی صعود کردیم و با تیم فوق‌العاده‌ای مثل ناپولی روبه‌رو خواهیم شد. ما می‌خواهیم در تمامی رقابت‌ها پیشروی داشته باشیم و ضمن کسب تجربه، پیشرفت کنیم. بار دیگر ما موقعیت‌های زیادی را به هدر دادیم و استفاده لازم را از آنها نبردیم.

سرمربی اینتر همچنین درباره خرید جدید تیمش که شب گذشته اولین بازی خود را برای اینتر انجام داد و در دقیقه 66 به جای الکسیس سانچس وارد زمین شد، اظهار داشت: نمی‌خواستیم به این زودی از اریکسن استفاده کنیم. او تنها روز سه‌شنبه با ما تمرین کرده بود، اما به خاطر اینکه تنها ماتیاس وسینو و بارلا را در خط میانی در دسترس داشتیم، مجبور به استفاده از کریستین شدیم.

کونته صحبت‌هایش را این‌طور ادامه داد: اریکسن بازیکنی باشخصیت است که کیفیت تیمی ما را بالا می‌برد. امیدوارم مصدومان ما هر چه زودتر به ترکیب‌مان بازگردند، چون واقعاً در خط میانی با کمبود بازیکن مواجه هستیم.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم