کوتینیو به یوونتوس و پاری‌سن‌ژرمن پیشنهاد شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فیلیپه کوتینیو که در تابستان اخیر با قرارداد قرضی یک ساله از بارسلونا راهی بایرن مونیخ شد، آینده حرفه‌ای‌اش همچنان در هاله‌ای از ابهام است و برخی رسانه‌ها بر این باورند که او در پایان فصل به نوکمپ بازخواهد گشت و برخی دیگر اعتقاد دارند قرارداد این هافبک برزیلی با باواریایی‌ها قطعی خواهد شد.

نشریه «موندو دپورتیوو» چاپ کاتالونیا مدعی شد، باشگاه بایرن مونیخ قصدی برای قطعی کردن قرارداد کوتینیو در ازای 120 میلیون یورو ندارد و این هافبک 27 ساله در پایان فصل به بارسلونا باز خواهد گشت. این نشریه همچنین خبر داد کیا جورابچیان، مدیر برنامه‌های کوتینیو، او را به دو باشگاه یوونتوس و پاری‌سن‌ژرمن پیشنهاد داده است.

این نشریه کاتالونیایی پیش از این خبر داده بود، باشگاه بارسلونا ممکن است قیمت فروش فیلیپه کوتینیو را پایین بیاورد و اجازه دهد این هافبک برزیلی در ازای 80 میلیون یورو از جمع آبی‌واناری‌ها جدا شود.

هافبک پیشین لیورپول که در ماه ژانویه 2018 در ازای 167 میلیون یورو به بارسلونا پیوست، در مدت 18 ماه حضورش در جمع کاتالان‌ها نتوانست عملکرد درخشانش در لیورپول را تکرار کند و در نهایت در تابستان 2019 با قرارداد قرضی یک ساله با بند خرید 120 میلیون یورویی به بایرن مونیخ ملحق شد.

کوتینیوی 27 ساله در بایرن مونیخ عملکرد خوبی داشته و در 26 بازی از رقابت‌های مختلف 7 گل به ثمر رسانده و 8 پاس‌گل هم داده است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم