کروس: زمان زیادی تا بازنشستگی‌ام نمانده است/ نمی‌‌خواهم تا 38 سالگی بازی کنم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تونی کروس در گفت‌و‌گو با سایت اسپورت‌چائو کلاب درباره حال و آینده‌اش صحبت و تأکید کرد که سال‌های زیادی به پایان دوران بازیگری‌اش باقی نمانده است.

کروس گفت: من 30 سال سن دارم و فکر می‌کنم که وقتی شما به چنین سن و سالی می‌رسید دیگر خوب است که به بعضی چیزها فکر کنید و از خودتان بپرسید که برای آینده‌تان چه اهدافی دارید. برای من زمان زیادی باقی نمانده است و مطمئنم که قرار نیست تا 38 سالگی بازی کنم.

هافبک آلمانی رئال مادرید که سال 2014 از بایرن مونیخ به کهکشانی‌ها پیوست، راجع به وضعیتش در سانتیاگو برنابئو عنوان کرد: از اولین روزی که به رئال مادرید آمدم، همیشه مورد احترام فراوانی قرار گرفته‌ام. اینجا انگیزه داشتن برای کسب یک جام مسری است. ما با همین انگیزه به بازی‌های‌مان ادامه می‌دهیم. بهترین نمونه‌اش هم قهرمانی‌‌های‌مان در لیگ قهرمانان اروپاست. اینکه یک تیم سه بار پشت سر هم قهرمان شود، عادی نیست. آن انگیزه در این فصل دوباره به تیم ما برگشته است، اما من نمی‌دانم که ما را تا کجا خواهد رساند.

 

کروس در پایان تأکید کرد: بیش از پنج سال است که من در رئال مادرید هستم و تا الان هم ما تیم بسیار خوبی بوده‌ایم. فرزندان ما اینجا دارند به مدرسه می‌روند و آنها هم از زندگی در مادرید راضی هستند. در نهایت آنها هستند که باید تصمیم بگیرند.

انتهای پیام/

 

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم