وعده‌های اتلتیکومادرید نظر راکیتیچ را جلب کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکا اسپانیا، باشگاه اتلتیکومادرید برای خرید ایوان راکیتیچ، هافبک کروات تیم فوتبال بارسلونا مصمم‌تر شده و حتی از طریق یک واسطه به بازیکن سابق سویا اطلاع داده که نامش در فهرست خریدهای تابستانی این باشگاه قرار گرفته است.

مارکا نوشته که نمایندگان باشگاه اتلتیکومادرید 20 فوریه امسال – دو روز پس از پیروزی یک بر صفر اتلتیکومادرید مقابل لیورپول در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا – با راکیتیچ ملاقات داشته‌ و با دادن وعده‌هایی توانسته‌اند رضایت او را جلب کنند.

نظر راکیتیچ در انتقال او به مقصد بعدی‌اش بسیار تعیین کننده است به خصوص که با نیمکت‌نشینی‌اش در تیم تحت هدایت ستین، به نظر می‌رسد او به زودی در فهرست بازیکنان مازاد تیم قرار بگیرد. خود او نیز اخیراً اعلام کرد که فصل آینده در بارسلونا نخواهد بود. در حقیقت همین موضوع سبب شده که اتلتیکومادرید برای خود شانس بیشتری جهت جذب این بازیکن 31 ساله متصور باشد.

شانس اتلتیکومادرید نسبت به دیگر مشتریان راکیتیچ بیشتر است چون این هافبک کروات ترجیح می‌دهد در اسپانیا به زندگی ادامه دهد. اخیراً‌ هم مطبوعات اسپانیایی اعلام کردند که این بازیکن 31 ساله و همسرش در منطقه بوادیلا دل‌مونته مادرید در جستجوی خانه هستند.

 

ظاهراً اتلتیکومادرید در تماس‌هایش با راکیتیچ به او وعده‌هایی درباره حقوق و مدت قرارداد داده است که نظر او را هم جلب کرده و اگر این وعده‌ها در پایان فصل تغییر نکند، می‌توان انتظار انتقال این بازیکن کروات به پایتخت اسپانیا رات داشت. اما در صورتی که پیشنهاد اتلتیکویی‌ها تغییر کند، راکیتیچ هیچ مشکلی برای ماندن در بارسلونا در سال پایان قراردادش با این باشگاه ندارد که در آن صورت می‌تواند در تابستان سال 2021 به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی که بخواهد منتقل شود. با این اوصاف جلب رضایت باشگاه بارسلونا در مورد رقم انتقال، آخرین مانع برای انتقال راکیتچ به اتلتیکو مادرید خواهد بود.چ

انتهای پیام/

 

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم