میلان بر سر دو راهی آلگری و رانگنیک

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» گزارش داد؛ باشگاه میلان در نظر دارد از بین ماسیمیلیانو آلگری و رالف رانگنیک، یکی را به عنوان سرمربی آینده روسونری انتخاب کند. تیم فوتبال میلان این فصل عملکرد پرفراز و نشیبی داشته و در تقلا برای کسب سهمیه حضور در رقابت‌های اروپایی است که به نظر لیگ اروپا برای این تیم در دسترس‌تر باشد، به همین دلیل انتظار می‌رود در تابستان پیش‌رو تغییراتی در کادر فنی میلان به وجود بیاید.

مدیران باشگاه میلان اما در خصوص انتخاب سرمربی بعدی اتفاق نظر ندارند؛ به طوری که پائولو مالدینی، مدیر فنی میلان و زوونمیر بوبان، مدیر فوتبال میلان روی استخدام ماسیمیلیانو آلگری تأکید دارند، این در حالی است که ایوان گازیدیس، مدیر اجرایی باشگاه روی استخدام رانگنیک نظر دارد.

آلگری 52 ساله که در پایان فصل گذشته به حضور پنج ساله‌اش روی نیمکت یوونتوس پایان داد، همچنین مورد توجه منچستریونایتد قرار دارد. او که راه‌راه‌پوشان تورین را به پنج عنوان قهرمانی متوالی در سری A ایتالیا، چهار قهرمانی در جام حذفی ایتالیا و دو قهرمانی در سوپرجام ایتالیا رساند، بین سال‌های 2010 تا 2014 هدایت میلان را برعهده داشت و آخرین قهرمانی روسونری در سری A هم با این سرمربی ایتالیایی در فصل 11-2010 رقم خورد.

رالف رانگنیک 61 ساله آلمانی هم سرمربی تیم‌های همچون هانوفر، شالکه و هوفنهایم بوده و آخرین تجربه سرمربیگری‌اش هم به سال‌های 2018 تا 2019 در تیم لایپزیگ بازمی‌گردد.

تیم تحت‌ هدایت استفانو پیولی در حال حاضر با 32 امتیاز در رده دهم جدول رده‌بندی سری A قرار دارد و با آتالانتای چهارم جدولی 10 امتیاز اختلاف دارد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم