مارتینس: گروه‌مان در لیگ ملت‌های اروپا متعادل است/ اطمینان دارم ازار به یورو 2020 می‌رسد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روبرتو مارتینس پس از قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا از شرایط تیمش گفت و ابراز امیدواری کرد ادن ازار، ستاره بلژیک به یورو 2020 برسد.

سرمربی تیم ملی فوتبال بلژیک اظهار داشت: هیچ شکی ندارم  ادن ازار در یورو 2020 حضور خواهد داشت. پیش بینی دقیق زمان بهبودی غیرممکن است، چون باید عمل جراحی را ببینید و بعد از آن مدت زمان بهبودی را تعیین کنید. دو هفته نخست مهم است، اما با شناختی که از ازار و تلاش او دارم مطمئنم در یورو 2020 همراه ما خواهد بود.

وی در ادامه افزود: قبل از اینکه او را در پیراهن تیم ملی بلژیک ببینیم با لباس رئال مادرید خواهیم دید. ادن بسیار آرام است و نگاه مثبتی دارد. تیم پزشکی رئال مادرید از ایده جراحی بسیار خوشنود بود و از اینجا به بعد باید قدم به قدم پیش برویم. باید کاری کنیم او قوی‌تر از قبل برگردد و اشتیاق بیشتری برای کسب پیروزی همراه با رئال مادرید و تیم ملی داشته باشد.

 مارتینس همچنین تصریح کرد: ازار بسیار بدشانس بوده است. بیش از 20 مسابقه را در طول فصل از دست داده، اما وقتی به آمار و ارقام نگاه می‌کنیم، می‌بینیم مهار ازار طی سال‌های اخیر بسیار سخت بوده است. طی هشت سال گذشته در چلسی او به اندازه امسال بازی از دست نداده بود.

سرمربی تیم ملی فوتبال بلژیک درباره قرعه تیمش در لیگ ملت‌های اروپا هم گفت: بلژیک در گروه خوب و متعادلی قرار گرفته است و به صعود امیدوار هستیم.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم