لمپارد: زیاش قابلیت گلزنی و گلسازی را دارد/ ویلیان و پدرو تیم را ترک نمی‌کنند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرانک لمپارد در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل منچستریونایتد در هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از وضعیت تیم لندنی ابراز رضایت کرد. 

سرمربی تیم فوتبال چلسی اظهار داشت: پولیشیچ  با تیم زیر 23 ساله‌ها تمرین کرد و هنوز برای بازی آماده نیست. لوفتوس چیک هم برای این بازی در دسترس نخواهد بود. اگر بخواهم روراست باشم، تامی آبراهام هنوز اثراتی از مصدومیتش را حس می‌کند. امروز تمرین کرد اما شرایطش برای بازی باید مورد ارزیابی قرار گیرد.

 او درباره خرید حکیم زیاش افزود: کیفیت زیاش بالاست. او  قابلیت گلزنی و ارسال پاس گل را را داراست. توپ‌های زیادی را در اختیار داریم اما نه در آن جایی که باید کار را تمام کنیم!  امیدواریم در فصل آینده او چنین نقشی را برای ما ایفا کند. زیاش همان بازیکن با کیفیتی است که می‌خواهیم در تیم ببینیم. بازی‌های بسیاری از حکیم  تماشا کردم و تحت تاثیر عملکردش مقابل تاتنهام در فصل گذشته قرار گرفتم. قصد داریم بازیکنان خوبی جذب کنیم.

لمپارد درباره شرایط کپا، سنگربان تیمش اضافه کرد: واکنش او همان طوری که انتظار داشتم، خوب بود. صحبت زیادی نداشتیم اما بازی ندادن به کپا تصمیم خودم بو. اهمیتی ندارد چه تاریخی به باشگاه پیوسته‌اید و مبلغ قراردادتان چه قدر بوده است. من این‌ها را مدنظر قرار نمی‌دهم و تنها مساله مهم، تمرینات است. باید تصمیم بگیرم و در آینده  شرایط را مشاهده کنیم. با بازیکنان صحبت می‌کنم تا حس خوبی داشته باشند و کاملا با آن‌ها صادق هستم.

 او در پاسخ به این سوال که بعد از تعطیلات زمستانی، تغییری در بازیکن‌ها مشاهده کردید یا نه، افزود:  تیم به نظر شاداب‌تر شده است. می‌خواهم تا جایی که می‌شود در چلسی موفق باشم. عاشق کارم هستم. از این که کمی زمان برای کارهای دیگر داشتم، خوشحالم.

 لمپارد بازی مقابل منچستریونایتد را دشوار خواند و گفت: آن‌ها تیم خوبی هستند و بازیکنان باکیفیتی در ژانویه جذب کردند. روز دوشنبه انتظار بازی سختی را دارم چون رقیب مستقیم ما هستند. در فوتبال فاصله‌ها قابل از بین رفتن است. از امتیازی که در جدول داریم، آگاه هستیم. دیدار مقابل منچستریونایتد و تاتنهام، مسابقات بزرگی برای ما هستند.  ویلیان و پدرو پس از آمدن زیاش تیم را ترک نمی‌کنند. مذاکرات برای تمدید با آن‌ها در جریان است و هر 2 بازیکن موفقی برای ما بوده‌اند.نمی‌خواهم خیلی به گذشته نگاه کنم اما گل‌های بدی دریافت کردیم. در بازی جام اتحادیه انگلیس  تغییرات زیادی در تیم داده بودیم. هر 2  بازی‌ها گذشته و حالا یک بازی دیگر پیش رو داریم.  می‌خواهیم  پیروز شویم. باید رویکرد و شوق خودمان را کنترل کنیم. 3 بازی خانگی بزرگ پیش روی خودمان خواهیم داشت.  

او درباره گذشته حکیم زیاش افزود: با زیاش صحبت کردم و داستان زندگی سخت او را می‌دانم. از بیرون زمین می‌توانم بگویم وقتی در چنین شرایطی وارد فوتبال می‌شوید، قادر هستید تا کیفیت خود را در زمین نشان دهید. از کار کردن با او هیجان زده هستم. حکیم  را با چه کسی می‌توان مقایسه کرد؟ نمی‌خواهم این کار را انجام دهم. او یک بازیکن چپ پای فوق العاده است. در حال حاضر، ضربات آخر،  مشکل ماست.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم