فلیک: بهترین‌ بازی‌مان را انجام ندادیم اما در جام حذفی مهم صعود است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال بایرن مونیخ شب گذشته (چهارشنبه) در دیداری خانگی میهمانش هوفنهایم را با نتیجه 4 بر 3 شکست داد و با اختلاف به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی آلمان صعود کرد. دروازه‌ بایرن مونیخ در همان دقیقه 8 باز شد و با اینکه شاگردان هانسی فلیک گل خورده را با 4 گل پاسخ دادند، باز هم در دقایق واپسین بازی هواداران این تیم نگران بودند چرا که دروازه‌ باواریایی‌ها در دقایق پایانی دو بار باز شد و با گلی دیگر از هوفنهایم کار به تساوی، وقت‌های اضافه و شاید حتی پنالتی کشیده می‌شد و در آنجا نیز ممکن بود هر اتفاقی رخ دهد.

فلیک اما ترجیح داد جنبه مثبت قضیه را ببیند. او در نشست خبری پایان بازی به خبرنگاران گفت: در جام‌های حذفی چیزی که در نهایت اهمیت دارد، صعود به مرحله بعدی است. من از عملکردمان در نیمه اول راضی بودم. درست است که خیلی زود گل خوردیم اما خیلی سریع هم به آن پاسخ دادیم و بعد از آن به ندرت به حریف اجازه خلق موقعیت دادیم. شیوه بازی‌مان در نیمه دوم اما چندان جالب نبود و شما دیدید که از دقیقه 55 به بعد تیم بازی را شل گرفت. از آن به بعد بود که بازی ما آن انسجام لازم را نداشت.

 

سرمربی بایرن مونیخ ادامه داد: وقتی که پیش افتادیم بازیکنان‌مان دست از پرس کردن حریف کشیدند. همین سبب شد که هوفنهایم از توانایی‌هایش استفاده کند و ما هم به آنها اجازه دادیم موقعیت‌های گلزنی فراوانی ایجاد کنند. به هوفنهایم تبریک می‌گویم. آنها کارشان را واقعاً خوب انجام دادند اما ما هم به هدفی که می‌خواستیم رسیدیم.

بایرن مونیخ حریف بعدی خود در جام حذفی آلمان را در قرعه‌کشی که سه روز دیگر انجام می‌شود خواهد شناخت و یک ماه دیگر به مصاف آن تیم خواهد رفت.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم