ستیِن: بیلبائو زمانی به گل رسید که فرصتی برای جبران نداشتیم/ گامی رو به جلو برداشتیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کیکه ستیِن که شاگردانش شب گذشته (پنجشنبه) در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل‌ری با نتیجه یک بر صفر مغلوب میزبان خود، اتلتیک بیلبائو و از دور رقابت‌ها حذف شدند، پس از این بازی در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اتفاقاتی که در بازی‌های خانگی اخیرمان (برتری خانگی مقابل تیم‌های لگانس و لوانته) برای‌مان افتاد ما از حیث پیشرفت تیمی در این دیدار گامی رو به جلو برداشتیم. داستان مثل همیشه است، اینکه در یک بازی یک موقعیت گلزنی دارید و آن را تبدیل به گل می‌کنید و در بازی دیگر 10 موقعیت گلزنی دارید و هیچیک از آنها را نمی‌توانید تبدیل به گل کنید. نمی‌توان برای این موضوع هم توضیحی منطقی داد.

سرمربی بارسلونا که تیمش با گل به خودی دقیقه 3+90 سرخیو بوسکتس با جام حذفی اسپانیا وداع کرد، افزود: من هرگز کسی را سرزنش نکرده‌ام. گل بیلبائو روی موقعیتی که اصلاً خطرناک نبود، به ثمر رسید. به هر حال در فوتبال چیزهایی هست که شما نمی‌توانید کنترلش کنید. همه چیز در این دیدار خوب پیش رفت، به غیر از نتیجه. با این حال از عملکرد تیمم در این بازی راضی هستم.

وی صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: ما بازی را در نیمه دوم در کنترل خود داشتیم، به طوری که حتی مارک‌آندره تِراِشتگن حتی یک مهار توپ هم نداشت. با این شرایط جای تأسف دارد که نتیجه را واگذار کردیم، چون بازی در کنترل ما بود. ما چندین موقعیت گلزنی خوب روی دروازه بیلبائو خلق کردیم و آنها زمانی به گل رسیدند که ما فرصتی برای جبرانش نداشتیم. ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و تیم برتر میدان بودیم.

ستیِن در پایان خاطرنشان کرد: ما در این بازی به پیروزی نرسیدیم، اما موفقیت‌ها از راه خواهند رسید. این جای تأسف دارد که این بازی فرصت گرفتن انتقام نداد، اما با وجود اینکه سزاوار حذف از دور رقابت‌ها نبودیم، باید مثبت فکر کنیم.

بارسلونا در دیدار بعدی خود در رقابت‌های لالیگا، یکشنبه شب میهمان رئال بتیس خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم