ساری: میلان پیشرفت زیادی کرده و بازی سختی مقابل آنها خواهیم داشت

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مائوریتزیو ساری که تیم تحت‌هدایتش فردا شب (پنجشنبه) در دور رفت از مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی ایتالیا میهمان میلان است، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: این طبیعی است که حرفه من همیشه مورد بررسی موشکافانه قرار بگیرد. ما در ماه فوریه (ماه جاری میلادی) در هر رقابتی که بوده‌ایم، به دردسر افتاده‌ایم و این هم درست است که ما از یک بازی بد (شکست 2 بر یک در خانه هلاس ورونا) به مصاف میلان خواهیم رفت. میلان اخیراً پیشرفت زیادی کرده و آنها در حالی پا به این بازی می‌گذارند که در دربی دلامادونینا بازی خوبی را مقابل اینتر ارائه کردند. به نظرم بازی سخت و پیچیده‌ای را شاهد خواهیم بود.

وی افزود: یوونتوس عالی و سخت تمرین می‌کند و باید بگویم تمرینات ما در سطح استاندارد بسیار بالایی است. ما در یوونتوس در محیطی عالی با ساختار و با روابطی خوب کار می‌کنیم.

سرمربی بانوی پیر همچنین درباره هافبک بوسنیایی‌اش یادآور شد: میرالم پیانیچ شروع فوق‌العاده‌ای در این فصل داشت و اطمینان دارم او دوباره بازیکنی تأثیرگذار برای یووه خواهد بود.

ساری درخصوص وضعیت فوق‌ستاره پرتغالی‌اش که مشکل زانویش به تازگی برطرف شده و سال 2020 را طوفانی آغاز کرده، تأکید کرد: کریستیانو به من گفت که در حال حاضر وضعیت خوبی دارد. ما وضعیت رونالدو را بازی به بازی بررسی خواهیم کرد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره وضعیت مدافع میانی تیمش که پس از ماه‌ها در آستانه بازگشت به ترکیب بیانکونری است، خاطرنشان کرد: روند ریکاوری کیه‌لینی خوب به نظر  می‌رسد اما او به تست‌های بیشتری برای مشخص شدن سطح پیشرفتش نیاز دارد.

سرمربی ایتالیایی بانوی پیر در پایان درخصوص هافبک ولزی‌اش تأکید کرد: رمزی هم از حیث فیزیکی و هم از نظر روانی پیشرفت کرده است. سازگاری با شرایط جدید در یوونتوس برای او آسان نبود چون او از لیگی متفاوت به نام لیگ برتر انگلیس و پس از یک مصدومیت بد به اینجا آمد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم