زیدان: قطعا یک جای کارمان ایراد داشت/ مدت‌ها بود در یک بازی 4 گل نخورده بودیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان پس از شکست منجر به حذف تیمش در مرحله یک‌چهارم‌نهایی رقابت‌های جام حذفی اسپانیا مقابل رئال سوسیداد از عملکرد شاگردانش ابراز نارضایتی کرد.

 سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اظهار داشت: فوتبال همین است. برخی مواقع کارها مطابق میل شما پیش نمی‌روند. بازی دشواری بود اما تا ثانیه پایانی تلاش کردیم. واکنش تیم خوب بود و حتی با وجود اینکه 4 بر یک  عقب بودیم،  امیدمان را از دست ندادیم.باید به سوسیداد تبریک بگوییم  و این شکست را بپذیریم. در دفاع اشتباهاتی داشتیم و به خصوص در نیمه اول خوب کار نکردیم. غمگینم و زمانی که شکست می‌خوریم، حتما یک جای کار ایراد داشته است. هنوز راه درازی تا پایان فصل باقی‌مانده و یکشنبه بازی با اوساسونا در لالیگا را پیش رو داریم. از حالا باید به بازی بعد فکر کنیم.

او در ادامه افزود:  پذیرش 4 گل در خانه دشوار است اما نیاز به تغییر چیزی نیست. باید به روند خوب هفته‌های  اخیرمان ادامه دهیم. می‌دانستیم بازی‌های دشواری پیش رو خواهیم داشت و این یکی از آنها بود. سوسیداد شایسته برد نشان داد.

زیدان در پایان تصریح کرد: کاسمیرو شرایط بازی نداشت و به همین دلیل در میدان حضور نداشت. نیاز بود به بازیکنان دیگری میدان داده شود. 11 بازیکن درون زمین مورد اعتماد کامل من قرار داشتند و معتقدم در انتخاب ترکیب اصلی مرتکب اشتباه نشدم. گل‌های دریافتی تنها نتیجه اشتباه  مدافعان نبود. کل تیم تقصیر داشت. هواداران عالی بودند چون  تا لحظه آخر حامی بازیکنان شدند و به بازگشت ایمان داشتند. باید از آنها تشکر کنیم. لحظات دشواری است چرا که مدت‌ها  این همه گل نخورده بودیم. باید ایرادات را برطرف کرده و این شکست را به خوبی آنالیز کنیم. قطعا امشب یک جای کار ایراد داشت.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم