زیدان: رئال مادرید در وضعیت حساسی قرار دارد/ طبیعی است که از من انتقاد شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان در نشست خبری پیش از ال‌کلاسیکوی فردا شب (یکشنبه) که در آن رئال مادرید میزبان بارسلونا خواهد بود، به نامساعد بودن وضعیت تیمش پس از ناکامی در کسب پیروزی در سه بازی اخیر که شامل دو باخت متوالی مقابل لوانته و منچسترسیتی می‌شود اعتراف کرد.

او گفت: تیم ما در حال حاضر در وضعیت حساسی قرار دارد، چون سه بازی متوالی است که ما در خانه نبرده‌ایم. با این حال آنهایی که فوتبال‌شناس هستند می‌دانند که این اتفاقات در فوتبال رخ می‌دهد. ما به حمایت مثبت هواداران‌مان نیاز داریم. به چیزهایی که درباره تیم‌مان گفته می‌شود، گوش نمی‌کنیم. ما از دقیقه اول بازی به حمایت هواداران‌مان نیاز داریم. درک می‌کنم که بعضی‌ها ممکن است از این وضعیت ناراحت باشند، اما ما به هواداران‌مان نیاز داریم و برای آنها هر کاری انجام می‌دهیم. هر کسی حق انتقاد دارد و این هم همان کاری است که رسانه‌ها انجام می‌دهند. دو بازی اخیر‌مان را برده‌ایم پس طبیعی است که از من انتقاد شود. من قبلاً هم این را گفته‌ام پس چیز جدیدی نیست. کاری که باید انجام دهم، ادامه دادن به کارم است. من بهترین بازیکنان را دارم و ما تلاش خواهیم کرد که از این برهه حساس عبور کنیم.

یکی از انتقاداتی که از زیدان صورت می‌گیرد، بابت میدان ندادن به تونی کروس در مصاف با منچسترسیتی بود. زیزو در این باره گفت: هر وقتی که ما نتیجه بدی می‌گیریم، شما خبرنگاران چیزی برای انتقاد کردن پیدا می‌کنید. ما به خاطر نیمکت‌نشینی کروس نباختیم. سایر بازیکنان ما هم در اوج هستند و کروس هم یکی دیگر از گزینه‌های ماست.

 

در غیاب ادن ازار مصدوم، رئال مادرید برای گلزنی دچار مشکل شده است. سرمربی فرانسوی‌ کهکشانی‌ها در این خصوص اظهار داشت: من نگران نیستم چون ما 4 ماه بازی‌های‌مان را می‌بردیم. ما حتی بدون ادن ازار هم می‌بردیم اگرچه من از مصدومیت او راضی نیستم چون تیم ما در این مقطع به انسجام نیاز دارد. ما برای ال‌کلاسیکو به جرأت، ذهنیت درست و اتحاد نیاز دارد. همه ما باید حامی یکدیگر باشیم. می‌خواهیم بازی فوتبال زیبا را ارائه کنیم.

زیدان درباره بارسلونا و مهره‌های هجومی خطرناک این تیم به خصوص لیونل مسی هم تأکید کرد: می‌دانیم مسی برای بارسلونا چه اهمیتی دارد. او برای آنها بازیکنی کلیدی است اما تیم‌شان از هر نظر خوب است. بارسلونا تیمی است که کارش را خیلی خوب انجام می‌دهد. ما حواس‌مان به کار خودمان است، اما می‌دانیم که قرار است مقابل یک تیم بسیار خوب بازی کنیم. خوب می‌دانیم که مقابل چه تیمی بازی خواهیم کرد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم