رایولا: پوگبا با بازگشت به یوونتوس مخالفت نیست/ دوناروما نباید با میلان تمدید می‌کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مینو رایولا می‌گوید اگر فرصت بازگشت به یوونتوس برای پل پوگبا فراهم شود او مشکلی برای دوباره ملحق شدن به بانوی پیر نخواهد داشت.

مدیربرنامه‌های هلندی هافبک 26 ساله منچستریونایتد که تا پایان فصل آینده با این تیم قرارداد دارد، درباره شایعات حاکی از احتمالی بازگشت او به تورین در پایان فصل جاری گفت: مانند زلاتا ابراهیموویچ، برای پل پوگبا هم ایتالیا خانه دوم است، پس او مشکلی برای بازگشت به یوونتوس ندارد، اما باید دید که بعد از یورو 2020 چه اتفاقی می‌افتد. پل می‌خواهد در اوج بماند، اما نمی‌خواهد از منچستریونایتد در شرایطی که دچار بحران شده است، فرار کند.

پوگبا در ابتدای فصل مشتری پروپا قرصی مانند رئال مادرید داشت و خودش هم نسبت به این جابه‌جایی راغب بود، اما قیمت 150 میلیون پوندی که منچستری‌ها برایش تعیین کردند، مانع انتقال او به پایتخت اسپانیا شد.

رایولا افزود: در فوتبال همیشه چنین داستان‌های تکراری وجود دارد، اما من با شناخت خوبی که از خصوصیات فوتبالی و شخصی پوگبا دارم، می‌گویم او کسی است که همیشه پتانسیل پیشرفت دارد. او همیشه تماشاگران را غافلگیر می‌کند، چون قدرت روانی‌اش بسیار بالاست. من با پاول ندود (نایب رئیس یوونتوس) درباره پوگبا صحبت می‌کنم، اما نه فقط درباره پوگبا بلکه درباره بسیاری از بازیکنان. شغل ما این است که نماینده بازیکنان باشیم، آنها را آگاه کنیم، ببینیم، رؤیاهای‌شان را محقق کنیم و به آنها ایده بدهیم. در بازار نقل‌وانتقالات هیچ چیزی غیرممکن نیست، چون اگر غیرممکن بود چیزی درباره‌اش گفته نمی‌شود. یوونتوس، پاری‌سن‌ژرمن، رئال مادرید و بارسلونا همواره نشان داده‌اند که هیچ چیزی غیرممکن نیست. با این حال هنوز برای صحبت کردن درباره چنین مسائلی خیلی زود است. هنوز تا پایان یورو زمان زیادی باقی مانده است. بگذارید اول فصل و یورو تمام شود.

 

رایولا در ادامه تصمیم جان لوئیجی دوناروما، دروازه‌بان تیم فوتبال میلان برای تمدید قراردادش با این باشگاه در سال 2017 را اشتباه دانست و اعلام کرد که ماندن زلاتان در روسونری هم به تصمیمی که او در پایان فصل بگیرد بستگی دارد.

او ادامه داد: دوناروما نباید تمدید می‌کرد، چون در آن موقع این کار به نفعش نبود. او تصمیمی احساسی گرفت. البته من نمی‌گویم که تمام تصمیمات احساسی اشتباه هستند. دوناروما هم تصمیمی را گرفت که خوشحالش می‌کرد و به چیزی که می‌خواست رسید. میلان پروژه‌ای نصف و نیمه دارد. ابراهیموویچ هم در پایان فصل تصمیم خواهد گرفت که چه کار کند. من به او چه توصیه‌ای می‌کنم؟ به او می‌گویم اگر می‌خواهد همچنان تفریح کند به بازی کردن ادامه دهد و اگر دیگر به دنبال تفریح نیست دست از بازی کردن بکشد. الان که به نظر می‌رسد که او دارد لذت می‌برد و این از روحیه‌ای که دارد، مشخص است. او دارد به هم‌تیمی‌هایش کمک می‌کند و ذهنیت متفاوتی به آنها داده است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم