حضور پیکه و آلبا در تمرینات گروهی بارسلونا در آستانه ال‌کلاسیکو

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه اسپورت، جرارد پیکه که مصدومیتش در بازی خارج از خانه سه‌شنبه بارسلونا مقابل ناپولی باعث به وجود آمدن گمانه‌زنی‌هایی درباره عدم احتمال حضور او در ال‌کلاسیکو شده بود، صبح امروز (جمعه) بدون هیچ مشکلی در تمرینات گروهی بارسایی‌ها شرکت کرد و به این ترتیب قهرمان فصل گذشته لالیگا را در بازی خارج از خانه یکشنبه شب مقابل رئال مادرید همراه می‌کند.

پیکه در جریان تساوی یک – یک تیمش مقابل ناپولی، در وقت‌های تلف شده نیمه دوم از ناحیه قوزک آسیب دید و مجبور به ترک میدان شد.

در همین حال جوردی آلبا، دفاع چپ بارسایی‌ها هم برای اولین بار پس از مصدومیت اخیرش در تمرینات گروهی این تیم شرکت کرد، اما او هنوز چند روز دیگر تا بازگشت به ترکیب اصلی فاصله دارد و به این ترتیب به ال‌کلاسیکو نمی‌رسد.

 

از دیگر نکات مهم تمرین امروز بارسلونا فراخوانده شدن هفت تن از بازیکنان تیم دوم باشگاه از سوی کیکه ستین، سرمربی آبی‌و‌اناری‌ها بود. با غیبت لوئیس سوارس، عثمان دمبله و سرخی روبرتو به دلیل مصدومیت و آماده نبودن آلبا، ستین از آنسو فاتی، ریکی پوج، آرائوخو، آکیمه، کویادو، مانچو و مورر دعوت کرد که در کنار لیونل مسی و دیگر ستاره‌های تیم اصلی باشگاه تمرین کنند. قرار است سه تن از این بازیکنان در فهرست 18 نفره بارسلونا برای سفر به مادرید قرار بگیرند که در میان آنها حضور فاتی و پوج قطعی به نظر می‌رسد. آکیمه، بازیکنی که بارسلونا را در بازی قبلی در لالیگا مقابل ایبار همراهی کرد هم به احتمال زیاد نفر سوم خواهد بود.

تیم‌های فوتبال بارسلونا و رئال مادرید یکشنبه شب از ساعت 23:30 به وقت تهران در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم می‌روند.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم