توخل: نمی‌توانم صد درصد بگویم نیمار در بازی با دورتموند کنارمان خواهد بود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، توماس توخل که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) در مرحله یک‌چهارم‌نهایی رقابت‌های جام حذفی فرانسه با برتری قاطعانه 6 بر یک در خانه دیژون به دور بعد رقابت‌ها صعود کردند، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «یورو اسپورت» گفت: از نمایش بازیکنانم در این بازی خیلی راضی هستم. ما عملکرد خیلی قدرتمندی از خود ارائه کردیم.

وی افزود:  پیروزی در خانه دیژون واقعاً دشوار است. ما شایسته برد در این بازی بودیم و در تمام طول 90 دقیقه بازی، تمرکز بالایی داشتیم و بازی بسیار باکیفیتی از خود ارائه کردیم. ما همچنین بسیار محتاط بودیم و بازی را تحت‌کنترل خود داشتیم. ما در تمامی مناطق بازی کیفیت خود را نشان دادیم.

سرمربی پاری‌سن‌ژرمن همچنین در خصوص وضعیت ستاره برزیلی‌اش که سه بازی اخیر این تیم به دلیل مصدومیت غایب بوه، در پاسخ به این پرسش که «آیا نیمار به بازی با دورتموند خواهد رسید؟»، اظهار داشت: نمی‌توانم صد درصد بگویم که نیمار در بازی با دورتموند کنار ما خواهد بود.

پاری‌سن‌ژرمن پس از بازی شنبه با آمیا در لوشامپیونه فرانسه، سه‌شنبه شب هفته آینده در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید در خانه بوروسیا دورتموند به میدان برود.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم