تلاش منچستریونیایتد برای جذب راکیتیچ/ مهاجم والنسیا در لیست خرید سولسشایر

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه منچستریونایتد که در خط میانی و حمله به دلیل مصدومیت بازیکنانی همچون پل پوگبا، اسکات مک‌تامینی و مارکوس رشفورد نیاز مبرم به تقویت این دو خط در پنجره زمستانی جاری می‌بیند، نظرش اکنون معطوف به جذب ایوان راکیتیچ از بارسلونا و مکسی گومس از والنسیا شده است.

بر اساس گزارش شبکه تلویزیونی «ESPN»، باشگاه منچستریونایتد در همین راستا ضمن تماس با باشگاه بارسلونا جویای وضعیت راکیتیچ 31 ساله در پنجره نقل‌وانتقالات جاری شده‌ است، این در حالی است که جمعه شب پنجره زمستانی بسته می‌شود. طبق این گزارش‌ این هافبک کروات در ازای 20 میلیون یورو می‌تواند بارسا را ترک کند، هرچند دو باشگاه هنوز به توافقی در این زمینه دست نیافته‌اند و خود این بازیکن هم تمایلی ندارد به همراه خانواده‌اش اسپانیا را ترک کند.  

شبکه رادیویی «کادنا سِر» اسپانیا هم خبر داد، باشگاه منچستریونایتد برای تقویت خط حمله‌اش سراغ مکسی گومس، مهاجم اروگوئه‌ای تیم فوتبال والنسیا رفته است و امیدوار است بتواند پیش از بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی این بازیکن را به ترکیب شیاطین سرخ اضافه کند.

این مهاجم 23 ساله که تابستان گذشته از سلتاویگو به والنسیا پیوست، این فصل در 25 بازی از رقابت‌های مختلف 9 گل برای خفاش‌ها به ثمر رسانده و 3 پاس‌گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم