اسپالتی: اینتر اجازه نداد سرمربی میلان شوم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوچانو اسپالتی سرمربی فصل گذشته اینتر که پس از دو سال فعالیت به عنوان سرمربی جای خود را به آنتونیو کونته داد، اعلام کرد به دنبال چالشی جدید است، هر چند مدتی پیش او چنین فرصتی داشت و به خاطر ممانعت مسئولان باشگاه اینتر نتوانست آن را قبول کند.

اسپالتی به سایت توتومرکاتوی ایتالیا گفت: سالی که گذشت برای من سال پرفشاری بود و یک فصل سخت را تجربه کردم. اگر دست خودم بود هرگز کارم را متوقف نمی‌کردم. صحبت کردن درباره آینده‌ام آسان است. من به دنبال یک چالش دیگر می‌گردم، یکی مانند آنچه در سال‌های گذشته داشتم. من سرمربی زنیت بودم، بعد رم و پس از آن هم اینتر که در آنجا باید آستین‌های‌مان را بالا می‌زدیم چون شرایط سختی داشتیم.

اسپالتی در ادامه به انتصاب جنارو گتوسو به عنوان سرمربی ناپولی اشاره داشت و از آن به عنوان تصمیمی درست از سوی مسئولان این باشگاه یاد کرد. او همچنین تماس با باشگاه ناپولی برای جانشینی کارلو آنچلوتی را رد کرد اما اذعان داشت که میلانی‌ها به او پیشنهاد داده بودند که هدایت این تیم را قبول کند اما به خاطر قراردادی که با اینتر دارد، نتوانسته چنین کاری را انجام دهد.

او که یک سال دیگر از قراردادش با اینتر باقی مانده و از این تیم حقوق می‌‌گیرد، تأکید کرد: فکر می‌کنم که ناپولی برای انتخاب گتوسو تصمیم درستی گرفت. گتوسو یک مربی جوان و بااستعداد است که دارد اوضاع ناپولی را روبه‌راه می‌کند. ناپولی اما با من هیچ تماسی نداشته است. میلان با من تماس گرفت اما همانطور که خودتان می‌دانید من یک مربی اخراجی بودم و اینتر هم تصمیم گرفت که به من حقوق بدهد تا در خانه‌ام بمانم اما سرمربی میلان نشوم و من هم در خانه ماندم. دلایلی برای این ماجرا وجود داشت و در نهایت به اینجا رسید.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم