ابراز نگرانی مورینیو از وضعیت به وجود آمده در تاتنهام در ماجرای اریکسن

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو در پی تساوی یک-یک شب گذشته (شنبه) شاگردانش در خانه ساوتهمپتون در دور چهارم جام حذفی انگلیس که تقابل دو تیم به بازی تکراری کشیده شد، گفت: ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. این نتیجه امید برای صعود به مرحله بعد را زنده نگه داشت. این نتیجه‌ای نبود که ما دنبالش بودیم و باید یک بازی بیشتر انجام دهیم اما به می‌خواهیم هنوز در این تورنمنت باشیم.

سرمربی آبی‌پوشان لندنی همچنین درباره وضعیت هافبک دانمارکی‌اش که گفته می‌شود در آستانه پیوستن به اینتر قرار دارد، شما می‌توانید درباره نقل‌وانتقالات هر چیزی که دوست دارید، بخوانید. نمی‌خواهم چیزی بگویم، تنها می‌خواهم بگویم که این وضعیت نباید در تاریخ 25 ژانویه (6 روز مانده به پایان نقل‌وانتقالات زمستانی) به وجود بیاید. مقصر این وضعیت هم تاتنهام نیست. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که از زمانی که من به این باشگاه آمدم، اریکسن رفتاری کاملاً حرفه‌ای با من و تیم داشته است. تاتنهام آخرین طرفی است که در این ماجرا باید مورد سرزنش قرار بگیرد اما در تاریخ 25 ژانویه قرار گرفتن در چنین شرایطی زیبا نیست.

وی همچنین درباره احتمال قطعی شدن قرارداد هافبک آرژانتینی تیمش اظهار داشت: ما اجباری برای قطعی کردن قرارداد جیوانی لوسِلو نداریم، بلکه این یک گزینه است اما می‌توانم بگویم از زمان آمدن من، لوسلو سیر تکاملی خوبی داشته است. او درک می‌کند که دقیقاً ما چه چیزی از او می‌خواهیم. جیوانی پسری عالی و یادگیرنده خوبی است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم