یک مجسمه، تنها تماشاگر بازی والنسیا – آتالانتا + عکس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که طبق قرار قبلی و به خاطر شیوع گسترده ویروس کرونا، بازی برگشت تیم‌های والنسیا و آتالانتا در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان بدون تماشاگر انجام گرفت، وجود یک مجسمه روی سکوها خبرساز شد.

در جریان دیدار والنسیا – آتالانتا مجسمه «ویسنته آپاریسیو» هوادار فقید والنسیا که  چند ماه پیش روی صندلی ثابت او در مستایا نصب شد در ورزشگاه چشم‌نواز به نظر می‌رسید و در واقع او تنها تماشاگر این رقابت نام داشت. این در حالی بود که حتی خبرنگاران هم مجوز ورود به ورزشگاه را دریافت نکردند و فقط تعدادی عکاس و مسئولان برگزاری و پخش تلویزیونی بازی در ورزشگاه بودند.

ناوارو سال 2017 در 59 سالگی درگذشت. او از کودکی هوادار والنسیا بود و قهرمانی این تیم در جام حذفی سال 1967 با برتری مقابل اتلتیک بیلبائو را به یاد داشت. ناوارو برای دهه‌ها بلیت کل فصل والنسیا را خریداری می‌کرد و وقتی در 54 سالگی نابینا شد هم به ورزشگاه می‌رفت.

دو سال پس از درگذشت ناوارو یعنی در تابستان 2019 باشگاه والنسیا مجسمه او را روی همان صندلی همیشگی‌اش (جایگاه تریبونا سانترال، ردیف 15، صندلی شماره 164) نصب کرد.

تیم فوتبال والنسیا اسپانیا ,

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم