یوونتوس در پی جذب مدافع رئال مادرید

به گزارش خبرگزاری تسنیم، براساس گزارش پایگاه خبری «کالچو مرکاتو» ایتالیا، باشگاه یوونتوس نسبت به جذب اشرف حکیمی علاقه‌مند است و مدافع مراکشی تیم فوتبال رئال مادرید تبدیل به یکی از اهداف اصلی این باشگاه ایتالیایی در فصل نقل‌وانتقالات پیش رو شده است.

مدیران باشگاه یوونتوس، اشرف حکیمی را گزینه خوبی برای قرار دادن در پست دفاع راست تیم تحت‌هدایت مائوریتزیو ساری می‌ببیند، این در حالی است که راه‌راه پوشان تورین پس از جدایی دنی آلوز از این تیم در سال 2017 مشکلاتی در این پست داشته‌اند.

حکیمی 21 ساله که در تابستان 2018 با قرارداد قرضی دو ساله از رئال مادرید به بوروسیا دورتموند پیوست، قرارداد قرضی‌اش با این باشگاه آلمانی در پایان فصل جاری به پایان خواهد رسید. باشگاه چلسی هم وضعیت این بازیکن را زیرنظر دارد و رقیب یووه در این راه است.

این مدافع مراکشی اخیراً گفته بود: رئال مادرید باشگاهی است که من آن را خانه صدا می‌زنم. من واقعاً از حضورم در رئال مادرید لذت می‌بردم و بازی‌های زیادی در آنجا انجام دادم. اگر رئال بخواهد که به سانتیاگوبرنابئو برگردم، این را کار را خواهم کرد، اگر هم که نخواهد فصل دیگری از دوران حرفه‌ا‌ی‌ام را با باشگاه فوق‌العاده دیگری آغاز خواهم کرد.

حکیمی 21 ساله که تاکنون در 65 بازی از رقابت‌های مختلف برای دورتموند 10 گل به ثمر رسانده است، 28 بازی ملی هم با پیراهن مراکش در کارنامه‌اش به ثبت رسیده است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم