گیگز در تیم منتخب خود رونالدو را از قلم انداخت

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رایان گیگز، ستاره ولزی سابق منچستریونایتد که اکنون هدایت تیم ملی ولز را برعهده دارد، تیم منتخب 11 بازیکن برتری که در کنارشان در اولدترافورد توپ زده است را معرفی کرد که نکته جالب درباره این تیم عدم حضور کریستیانو رونالدوست.

گیگز که 24 سال از دوران بازیگری‌اش را در منچستریونایتد سپری کرد، پیتر اشمایکل، سنگربان دانمارکی شیاطین سرخ در دهه 90 را به‌عنوان بهترین دروازه‌‌بان این تیم در دوران حضورش در اولدترافورد معرفی کرد.

او برای خط دفاعی این تیم هم گری نویل، ریو فردیناند، میکاییل سیلوستره و دنیس اروین را انتخاب کرد و در خط میانی سه نفره تیم منتخبش هم روی کین، نیکی بات و پل اسکولز را قرار داد. دیوید بکام، وین رونی و اولگنار سولسشایر (سرمربی فعلی شیاطین سرخ) هم سه نفری بودند که گیگز برای خط حمله تیم منتخب هم‌تیمی‌هایش در منچستریونایتد برگزید.

به این ترتیب گیگز، کریستیانو رونالدویی که از سال 2003 تا 2009 با او در منچستریونایتد هم‌تیمی بود را نادیده گرفت و این در حالی است که رونالدو تأثیر پررنگی در قهرمانی شیاطین سرخ در سه دوره لیگ برتر، یک دوره لیگ قهرمانان اروپا و یک دوره جام جهانی باشگاه‌ها داشت.

 

کریستیانو رونالدو در یکی از مصاحبه‌های اخیر خود اعتراف کرد که در دوران حضورش در منچستریونایتد با تعدادی از بازیکنان این تیم رابطه چندان صمیمانه‌ای نداشته است. او گفت: «در منچستریونایتد ما قهرمان لیگ قهرمانان شدیم، اما من با اسکولز، گیگز و یا فردیناند چیزی بیشتر از «روز بخیر» به یکدیگر نمی‌گفتیم. با این حال تیم ما تیمی استثنایی بود».

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم