گزینه مد نظر یوونتوس در صورت ناکامی در جذب پوگبا

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدیران باشگاه یوونتوس نسبت به بازگرداندن پل پوگبا به تورین علاقه‌مند هستند، بازیکنی که بین سال‌های 2012 تا 2016 بازی‌های درخشانی را برای بانوی پیر به نمایش گذاشت. گفته می‌شود یوونتوس حتی حاضر است بازیکنانی نظیر میرالم پیانیچ، فدریکو برناردسکی و داگلاس کاستا را قربانی کند و با فروش این بازیکنان بودجه لازم برای خرید هافبک فرانسوی منچستریونایتد را فراهم کند اما آنها رقیب سرسختی به نام رئال مادرید را پیش‌روی خود می‌بینند که از مدت‌ها پیش پوگبای 27 ساله را زیرنظر گرفته است.

پایگاه خبری «کالچو مرکاتو» ایتالیا اکنون خبر می‌دهد؛ در صورتی که یوونتوس نتواند پروژه بازگرداندن پوگبا به تورین را عملی کند، مسئولان این باشگاه سراغ به خدمت گرفتن سرگئی میلینکوویچ ساویچ خواهند رفت. اولویت‌ یوونتوسی‌ها البته جذب هافبک فرانسوی شیاطین سرخ است اما به نظر می‌رسد رئال مادرید مقصد بعدی این بازیکن باشد، برای همین هافبک صربستانی لاتزیو در لیست خرید قهرمان ایتالیاست. یوونتوس البته بازیکنانی همچون ساندرو تونلی از برشا و گائتانو کاستروویلی از فیورنتینا را هم برای پست هافبک زیر نظر دارد.

پوگبای 27 ساله که تنها یک سال دیگر با منچستریونایتد قرارداد دارد و در حال حاضر در حال ریکاوری روی قوزک پایش است، این فصل به دلیل دو مصدومیت جدی تنها توانسته در هشت بازی از رقابت‌های مختلف برای شیاطین سرخ به میدان برود.

در سوی دیگری میلینکوویچ ساویچ 25 ساله که تا سال 2024 با لاتزیو قرارداد دارد، این فصل در 31 بازی از رقابت‌های مختلف برای آبی‌پوشان رم به میدان رفته و ضمن به ثمر رساندن 5 گل، 7 گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم