کونته: لوکاکو در تیم ما یک الگوست/ جدال با یوونتوس همیشه حساس است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتونیو کونته در کنفرانس خبری پیش از دربی ایتالیا در هفته جاری رقابت‌های  سری A ایتالیا در خانه یوونتوس از آمادگی شاگردانش برای کسب برتری سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال اینتر اظهار داشت: فارغ از سختی‌های موجود، آماده مسابقه با یوونتوس هستیم. تغییر برنامه بازی‌ها و بازی نکردن طی این مدت باعث می‌شود کار دشواری مقابل یوونتوس داشته باشیم. همان‌طور که به شاگردانم گفته‌ام، باید سخت تلاش کنیم تا بتوانیم با این شرایط سخت خودمان را تطبیق دهیم. بازیکنان اینتر فوق‌العاده‌اند زیرا همیشه آماده فداکاری هستند.

 کونته در خصوص بدون تماشاگر بودن دربی ایتالیا گفت:طبیعی است در مسابقات مهم این چنینی جمعیت زیادی برای بازی‌ها به استادیوم بیایند اما در این روزهای حساس، سلامت شهروندان در اولویت است و باید مطمئن شویم کارها به امن‌ترین و سالم‌ترین شکل ممکن انجام شوند. شرایط سختی داریم. ما همه خانواده داریم و نمی‌توانیم اتفاقی که در حال رخ دادن است را نادیده بگیریم. 

سرمربی اینتر ادامه داد: مشخصا جزئیات در بازی‌های بزرگی چون دربی ایتالیا تعیین‌کننده است. می‌دانیم  مقابل تیم قدرتمندی قرار خواهیم گرفت و به کارهایی که یوونتوس انجام داده احترام می‌گذاریم. با سخت‌کوشی و انگیزه بالای خود سعی می‌کنیم به آن‌ها نزدیک شویم. یوونتوس-اینتر همیشه بازی بزرگی است و اکنون نیز اهمیت زیادی در بالای جدول دارد. 

کونته درباره عملکرد روملو لوکاکو، مهاجم گلزن تیمش افزود:از عملکرد روملو لوکاکو در سال اول حضورش در ایتالیا خوشحالم. او یک الگو در تیم ماست زیرا سخت کار می‌کند تا عملکرد خودش و تیم را بهبود ببخشد. از عملکرد روملو  بسیار راضی هستم اما نباید فراموش کنیم  تیم  برای گلزنی او  می‌جنگد.

 

انتهای پیام/

 

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم