کونته: ساسولو با تفکر و هدف خاصی فوتبال بازی می‌کند/ امتیاز بیش‌تر یوونتوس و لاتزیو به معنای بهتر بودن آن‌هاست

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتونیو کونته در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ساسولو در هفته پیش‌روی رقابت‌های سری A ایتالیا از تلاش بازیکنان خود برای انجام بهترین بازی ممکن خبر داد.

 سرمربی تیم فوتبال اینتر اظهار داشت: دیدار با ساسولو اهمیت زیادی دارد و  باید با عزم و اراده به استقبال این جدال  برویم. مسابقه آنها مقابل آتالانتا را آنالیز کردیم. نباید نتیجه آن مسابقه را درنظر گرفت زیرا این تیم با وجود شکست فوتبال خوبی را بازی کرد و فقط  در گل زدن  ناکام بود. باید مقابل ساسولو بسیار مراقب باشیم زیرا این تیم فوتبالی هجومی  بازی می‌کند. پشت بازی این تیم ایده وجود دارد و روبرتو دی سربی  در حال انجام کار فوق‌العاده‌ای است. برای گرفتن  3 امتیاز باید بازی خوبی  را از خودمان نشان دهیم.

او در ادامه افزود: بازی ساده‌ای نخواهیم داشت زیرا پس از بازی با سامپدوریا زمان زیادی برای ریکاوری و آماده سازی نداشته‌ایم اما نقاط ضعف و قوت ساسولو را می‌شناسیم. وقتی مالکیت را در اختیار نداریم باید عملکرد خوبی داشته باشیم و در زمانبندی به منظور پرس کردن خوب عمل کنیم. آنها همچنین مهاجمانی سریع دارند که می‌توانند در ضد حملات کار را  سخت کنند. 

کونته تصریح کرد: به این تقویم فشرده باید گرمای هوا را هم اضافه کرد بنابراین مجبور خواهیم بود از سیستم چرخشی استفاده کنیم. به بازیکنانی که نیاز به استراحت خواهند داشت، باید استراحت داد. علاوه بر بروزوویچ و سنسی که در دسترس نیستند، وسینو را هم در اختیار نداریم زیرا مشکلی در زانوی خود دارد که در طول فصل او را عذاب داده است. امیدوارم او به زودی قادر به بازی کردن شود. در میانه زمین گزینه‌های کمی را در دسترس داریم بنابراین باید همه چیز را در نظر بگیریم. من به بازیکنان تیمم  ایمان دارم و امیدوارم با کمترین موانع در ادامه فصل مواجه شویم. 

سرمربی اینتر اضافه کرد: یووه و لاتزیو امتیازات بیشتری نسبت به ما دارند و این یعنی تاکنون بهتر از اینتر کار کرده اند. همچنین بیشتر بودن امتیازات آنها به این معنا است که  فرصت اشتباه نداریم و هر بازی برای تیم تعیین کننده خواهد بود. می‌خواهیم تا پایان به تعقیب این  2 تیم ادامه دهیم و برای رقبل  دردسر ایجاد کنیم. منتظر پایان فصل هستیم تا ببینیم چه اتفاقی قرار است رخ دهد. سخت در حال کار هستیم و خوش شانس هستم که شانس کار با این بازیکنان را دارم. ما در حال بنا کردن پایه‌های  مهمی برای حال و آینده اینتر هستیم. 

کونته در پایان افزود: وقتی در حال بازی کردن هستیم من در کنار زمین پر جنب و جوش هستم و بازیکنانم به صحبت‌های من عادت دارند. این درست است که بدون حضور تماشاگران راحت‌تر می‌توانم نکات را به بازیکنان گوشزد کنم اما بدون حضور آنها تشویقی وجود ندارد. 

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم