کونته: جایگاه ویدال تضمین شده نیست و نیاز به کار بیشتر دارد/ امیدواریم مصدومیت لوکاکو جدی نباشد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتونیو کونته که شاگردانش شروعی طوفانی در آغاز سال 2021 داشتند و در پانزدهمین بازی خود در رقابت‌های سری A ایتالیا موفق به کسب پیروزی خانگی 6 بر 2 مقابل کروتونه شدند، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» با اشاره به بازگشت شاگردانش به جریان بازی پس از عقب‌ افتادن در نتیجه در ابتدای بازی گفت: ما امروز واکنش خوبی از خود نشان دادیم و احساس می‌کنم بازی را با هجومی بودن‌مان به درستی آغاز کردیم. کروتونه در شروع بازی با 7 بازیکن به سمت دروازه ما حمله کرد و روی یک ضربه کرنر ما را غافلگیر کرد.

وی افزود: ما خیلی خوب اوضاع را به سود خود تغییر دادیم اما سپس یک اشتباه ساده‌لوحانه مرتکب شدیم و به کروتونه پنالتی دادیم که می‌توانست باعث ایجاد اضطراب در بازیکنان شود اما بازیکنان به جای اینکه دچار مضطرب شوند، عالی کار کردند و تمرکز خودشان را حفظ کردند و با خلق موقعیت‌های گلزنی، پیروزی خانگی دیگری را به ارمغان آوردند.

سرمربی اینتر همچنین در خصوص آسیب‌دیدگی مهاجم بلژیکی‌اش از ناحیه کشاله ران، درست پس از گلزنی‌اش برای این تیم اظهار داشت: روملو کمی از ناحیه کشاله ران دچار مشکل عضلانی پیدا کرد و باید ببینیم که آیا این وضعیت باعث می‌شود که او بازی مقابل سامپدوریا را از دست می‌دهد یا خیر. وقتی هم متوجه درد در روملو شدیم، بلافاصله او را بیرون کشیدیم و امیدواریم مصدومیتش جدی نباشد.

کونته همچنین در خصوص هافبک شیلیایی‌اش که در نیمه اول یک پنالتی به کروتونه داد و بین دو نیمه هم تعویض شد، خاطرنشان کرد: ویدال می‌تواند در بازی‌اش پیشرفت داشته باشد. او قطعاً نیاز به کار بیشتر دارد و باید سرش را پایین بیندازد و سخت تلاش کند چون هیچکس در این تیم جایگاهش تضمین شده نیست. آرتورو باید ثابت کند که شایسته بازی کردن است و باید بهتر از چیزی که حالا است، باشد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم