کومان: فاقد تمرکز و قدرت هجومی لازم هستیم/ واقعاً ناامید شدم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رونالد کومان که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در هفته دوازدهم لالیگای اسپانیای در خانه کادیس تن به شکست 2 بر یک دادند و چهارمین شکست فصل خود در این رقابت‌ها را تجربه کردند، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «موویستار» اسپانیا گفت: ما نمی‌توانیم گلی شبیه به گل دومی که در این بازی خوردیم، دریافت کنیم. ما روی گل دوم کادیس فاقد تمرکز کافی بودیم.

بارسلونا که حالا از 10 بازی اول خود تنها 14 امتیاز کسب کرده و 12 امتیاز با اتلتیکومادرید صدرنشین اختلاف دارد، این بدترین شروعش در رقابت‌‌های لالیگا از فصل 88-1987 به شمار می‌رود. کاتالا‌ن‌ها همچنین حالا در چهار بازی متوالی خارج از خانه است که در کسب پیروزی ناکام بوده‌اند (یک تساوی و 3 شکست) که این اتفاق برای اولین بار از فصل 08-2007 زمانی که فرانک رایکارد هدایت آبی‌واناری‌ها را برعهده داشت، می‌افتد.

وی افزود: سخت است که توضیح دهم چه اتفاقی افتاد چون ما هفته خوبی داشتیم. به نظرم نیمه اول خوب نبودیم و توپ‌های زیادی را لو دادیم. در 45 دقیقه دوم اما اوضاع کمی برای‌مان بهتر شد. این گامی رو به عقب در رقابت برای کسب قهرمانی در لالیگا به شمار می‌رود. واقعاً ناامید شدم. ما امتیازهای زیادی از دست داده‌ایم و اگر نتوانیم عملکردمان در بازی‌های خارج از خانه را بهبود ببخشیم، دیگر حرفی برای گفتن باقی نمی‌ماند.

سرمربی هلندی بارسلونا تصریح کرد: در بازی و رفتار تیمی‌مان فراز و نشیب‌هایی وجود دارد، اگرچه خصوصیات خوبی هم در تیم دیده می‌شود، اما در لحظاتی از بازی خوب نیستیم. وقتی ما صاحب توپ نیستیم، مشکلات زیادی داریم و این مشکل کل تیم است. ما در بازی‌های خارج از خانه، پشت‌سر رقبای‌مان مانده‌ایم و این اوضاع را پیچیده‌تر می‌کند.

کومان ادامه داد: ما در این بازی فضاهای لازم را نداشتیم و گل‌هایی خوردیم که فکر نمی‌کنم در تیم‌هایی که تاکنون هدایت‌شان را برعهده داشته‌ایم، چنین گل‌هایی خورده باشیم. توضیح این شرایط خیلی دشوار است، شاید این به خاطر این است که ما فاقد تمرکز و قدرت هجومی لازم هستیم، اما توضیح دریافت این دو گل واقعاً آسان نیست.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم