کوبلف: زنیت با آزمون و جیوبا مشکلی هجومی در لیگ قهرمانان اروپا نخواهد داشت

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از Gazeta روسیه، آندره کوبلف به دنبال قهرمانی تیم زنیت سن‌پترزبورگ در لیگ برتر روسیه و صعود مستقیم به مرحله گروهی فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا گفت: زنیت به اندازه کافی خط حمله بسیار باکیفیتی با حضور سردار آزمون و آرتم جیوبا دارد. نگاه کنید آنها چقدر در خط حمله زنیت خطرناک هستند و خیلی خوب کار می‌کنند. به نظرم تیم زنیت با این شرایط برای فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا مشکلی در خط حمله‌اش نخواهد داشت.

این بازیکن پیشین تیم زنیت سن‌پترزبورگ افزود: زنیت با کسب دومین قهرمانی متوالی لیگ برتر روسیه دوباره به لیگ قهرمانان اروپا راه یافت. این تیم بهترین ترکیب را در لیگ برتر روسیه دارد و حتی بدون تلاش زیادی می‌تواند 3 امتیاز هر بازی را کسب کند. با این وجود زنیت برای کسب موفقیت در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا باید 2 تا 3 بازیکن باکیفیت جذب کند. اگر زنیت خودش را تقویت نکند باید منتظر بروز مشکلات این تیم در دیدارهای اروپایی باشیم.

تیم زنیت سن‌پترزبورگ با 65 امتیاز صدرنشین جدول رده‌بندی لیگ برتر روسیه است. این تیم هفته گذشته با کسب پیروزی 4 بر 2 برابر کراسنودار قهرمانی‌اش را مسجل کرده بود.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم