کمپین باشگاه رئال مادرید علیه کرونا + عکس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برخی از بازیکنان تیم‌های فوتبال و بسکتبال رئال مادرید با ایجاد کمپینی به مبارزه با ویروس کرونا مشغول شدند.

دولت اسپانیا وضعیت این کشور را در رابطه با شیوع ویروس کرونا اضطراری اعلام کرده است. همچنین رقابت‌های لالیگا مانند سایر لیگ‌های معتبر اروپایی فعلا به حالت تعلیق درآمد.در همین رابطه برخی از بازیکنان تیم‌های فوتبال و بسکتبال رئال مادرید کمپینی را برای مقابله با ویروس کرونا و ارائه توصیه به هواداران این تیم، تشکیل داده‌اند؛ ویدئویی که توسط باشگاه رئال مادرید هم به نمایش درآمد.

سرخیو راموس در این ویدئو تقاضای خود را این گونه بیان کرده است: «همان‌طور که آلفردو دی استفانوی محبوب ما هم گفت، هیچ بازیکنی به اندازه کل تیم خوب نیست. اکنون هم این موضوع صدق می‌کند و همه ما یک تیم هستیم. باید وارد میدان شویم. این آسان است؛ فقط در خانه بمان! این مسئولیت همه است. من هم در خانه می‌مانم!

فیلیپه ریس و سرخیو یول از تیم بسکتبال و مارسلو ، کریم بنزما و رافائل واران از تیم فوتبال همگی همین پیام را تکرار و در ادامه اضافه کردند: این مسابقه در خانه برگزار می‌شود.این مسئولیت همه است. من در خانه می‌مانم.

تیم فوتبال رئال مادرید ,

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم