کاپلو: میلان دیگر دارد حالم را به هم می‌زند!/کالچوپولی اسکودتوهای مرا به تیم‌های دیگر داد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فابیو کاپلو اعتراف کرد که سیاست‌های کاری مدیر اجرایی باشگاه میلان در مورد مدیران ورزشی و فنی این تیم را به هیچ عنوان نمی‌پسندد.

کاپلو در گفت‌و‌گو با نشریه کوریره دلواسپورت از تصمیمات ایوان گازیدیس مدیر اجرایی باشگاه میلان برای تحت فشار قرار دادن زونیمیر بوبان با هدف استعفای او از سمت مدیریت ورزشی و تکرار همان اقدامات در مورد پائولو مالدینی مدیر فنی باشگاه انتقاد کرد. گفته می‌شود گازیدیس بعد از استعفای بوبان، در پی بیرون راندن سرمربی فعلی تیم میلان، استفانو پیولی و همچنین پائولو مالدینی است تا رالف رانگنیک سرمربی آلمانی سابق تیم فوتبال لایپزیگ را روی کار آورد و همزمان او را مسئول رسیدگی به امور فنی تیم و حوزه نقل و انتقالات کند.

کاپلو که در دهه 90 سرمربی میلانی بود که بوبان و مالدینی در آن بازی می‌کردند، گفت: رفتاری که میلان در قبال بوبان و مالدینی در پیش گرفته است، حالم را به هم می‌زند. به عنوان مدیران باشگاه شما باید نسبت به این دو نفر همان صداقت و بی‌ریایی را نشان دهید که آنها در زمان بازیگری‌اش برای میلان نشان دادند. من هم اگر جای بوبان بودم همان کاری را می‌کردم که او انجام داد. شأن انسان‌ها بر هر چیزی ارجح است.

«دن فابیو» 73 ساله سپس به ماجرای کالچوپولی سال 2006 فوتبال ایتالیا و پس گرفته شدن دو قهرمانی او با یوونتوس در سری A در فصول 05-2004 و 06-2005 کسب کرد اشاره داشت و افزود: لوچانو موجی (رئیس سابق یوونتوس) و آنتویو جیرائودو (مدیر سابق یووه) هر دو مدیران فوق‌العاده‌ای بودند. ما با هم در زمین بازی دو اسکودتو بردیم اما کالچوپولی خارج از زمین بازی اسکودتوهای ما را گرفت و آنها را به تیم‌های دیگر داد.

 

کاپلو در نهایت به اظهارات جنجالی که جورجو کیه‌لینی مدافع یوونتوس در کتاب شرح حالش علیه ماریو بالوتلی و فیلیپه ملو مطرح کرده است واکنش نشان داد و از او ایراد گرفت. کیه‌لینی از این دو نفر به عنوان بدترین هم‌تیمی‌هایش یاد کرده است.

سرمربی سابق رم گفت: بارها از من هم خواسته شد که یک کتاب شرح حال بنویسم و بابت این کار مبالغ هنگفتی هم به من پیشنهاد شد. با این من دوست ندارم بعضی چیزها را بخوانم. به نظر من فوتبال را باید بازی کرد نه اینکه حرف زد.

انتهای پیام/

 

 

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم