کالورت لوین بازیکن ماه لیگ برتر انگلیس شد؛ آنچلوتی سرمربی برتر

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت رسمی مسابقات لیگ برتر انگلیس، دومنیک کالورت لوین مهاجم انگلیسی تیم فوتبال اورتون را به‌عنوان بهترین بازیکن ماه سپتامبر این رقابت‌ها معرفی کرد. کالوین لیون 23 ساله که در ماه دسامبر پنج گل برای آبی‌پوشان مرسی‌ساید به ثمر رساند، برای اولین بار این عنوان را به خود اختصاص داد.

این مهاجم انگلیسی با گلزنی‌های خود به اورتون کمک کرد تا در سه دیدار اول خود در فصل جدید لیگ برتر به ترتیب با نتایج 5 بر 2 بر وست‌برومویچ، 2 بر یک بر کریستال‌پالاس و 4 بر 2 بر برایتون غلبه کند.

کالوین لوین که پس از روملو لوکاکو (ماه مارس 2017) تبدیل به دومین بازیکن اورتون شد که عنوان بهترین بازیکن ماه را به خود اختصاص می‌دهد، برای کسب این عنوان خامس رودیگس، پاتریک بامفورد، تیموتی کاستانه، هری کین، طارق لامپتی، سادیو مانه و جیمی واردی را شکست داد.

همچنین کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی اورتون که موفق شد این تیم را در ماه سپتامبر در سه بازی اولش در فصل 21-2020 لیگ برتر انگلیس به سه برد متوالی مقابل تیم‌های وست‌برومویچ، کریستال‌پالاس و برایتون برساند، به‌عنوان سرمربی برتر ماه این رقابت‌ها معرفی شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم