ژکو همچنان درگیر کروناست/ اسمالینگ مسموم شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خبرگزاری رسمی ایتالیا (ANSA) اعلام کرد که در تازه‌ترین تست گرفته شده از ادین ژکو او هنوز به کرونا مبتلاست و به همین دلیل هم امکان دارد که او بازی بعدی تیم فوتبال رم مقال پارما در هفته هشتم سری A را از دست بدهد.

گویا قرار است طی چند ساعت آینده مجدداً از ژکو تست کرونا گرفته شود تا بلکه جواب تست جدید به او مجوز حضور در میادین را بدهد.

ژکو در این فصل یکی از بهترین بازیکنان تیم فوتبال رم بوده و در پنج بازی این تیم در سری A سه گل زده است. او اما به دلیل ابتلا به کرونا بازی قبلی جالوروسی مقابل جنوا که آن را 3 بر یک برد، از دست داد. در آن بازی در غیاب ژکوی 34 ساله، هنریک مخیتاریان خوش درخشید و هت‌تریک کرد. در صورتی که تست کرونای دوم ژکو منفی شود، او باید از کادر پزشکی باشگاه رم نیز گواهی برخورداری از آمادگی جسمانی لازم را بگیرد. مهاجم بوسنیایی رم 12 روز پیش به کرونا مبتلا شده بود.

 

خبر دیگر از تیم فوتبال رم اینکه کریس اسمالینگ مدافع انگلیسی جالوروسی امروز (چهارشنبه) به دلیل دچار شدن به مسمومیت غذایی شدید نتوانست در تمرینات شرکت کند و به همین دلیل هم مشخص نیست که یکشنبه هفته آینده بتواند مقابل پارما به میدان برود.

اسمالینگ 30 ساله که در آخرین روز بازار نقل‌وانتقالات با رم قراردادی قطعی بست، به دلیل مصدومیت در این فصل تنها دو بازی در سری A انجام داده است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم