چرویچنکو: اگر سردار آزمون جدا نشود شاید شروع به ناسازگاری کند!

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از اسپورت ویکند روسیه، آندره چرویچنکو می‌گوید سران تیم زنیت سن‌پترزبورگ باید با فروش سردار آزمون، الکساندر کوکورین را جایگزین کنند.

مالک پیشین باشگاه اسپارتاک مسکو درباره پیشنهادهای اروپایی سردار آزمون از انگلیس و ایتالیا گفت: البته او بازیکن خوبی است، اما دیگر خیلی جوان نیست. سردار آزمون 25 سال دارد. اگر زنیت برای این مهاجم ایرانی پیشنهادی با پول خوبی دریافت می‌کند باید آن را مورد بررسی قرار دهد و بازیکن مصمم‌تری جایگزین او شود.

وی در ادامه افزود: سردار آزمون مدتی طولانی است در روسیه بازی و زندگی می‌کند. البته که تمایل دارد تا دیگر رقابت‌های اروپایی را تجربه کند. معتقدم چنین بازیکنانی باید فروخته شوند، در غیر این‌صورت ممکن است شروع به ناسازگاری کنند. من حتی برای پنج میلیون بیشتر بازاریابی نمی‌کنم، زیرا باشگاه زنیت به چنین پولی نیازی ندارد. این باشگاه با فروش سردار آزمون می‌تواند بازیکن برجسته‌ای با رده سنی 21 تا 22 سال جذب کند.

آندره چرویچنکو در خاتمه اظهار داشت: همچنین اگر سردار آزمون از زنیت جدا شود الکساندر کوکورین می‌تواند نقش فعالی برای این تیم در چند سال ایفا کند. او هنوز قادر به بازی در بالاترین سطح است.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم