پیولی: بالاخره یک تیم بزرگ را هم شکست دادیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، استفانو پیولی سرمربی تیم فوتبال میلان پس از پیروزی 2 بر صفر شب گذشته (یکشنبه) این تیم مقابل رم در هفته بیست‌و‌هشتم سری A که منجر به صعود روسونری به رده هفتم جدول شد، ابراز خرسندی کرد. این  دومین برد متوالی میلان و اولین برد این تیم در فصل جاری مقابل یکی از 6 تیم بالای جدول بود.

استفانو پیولی سرمربی میلان در پایان بازی به شبکه DAZN گفت: هوا بسیار گرم بود و به همین دلیل بازی کردن با تمام توان در کل 90 دقیقه غیرممکن. ما با شایستگی بازی را بردیم چون در طول بازی عملکرد تیمی خوبی داشتیم، اشتباهات‌مان از حریف کمتر بود و از آخرین باری که مقابل یکی از تیم‌های بزرگ لیگ به برتری رسیده بودیم مدت زمان زیادی می‌گذشت. در بازی مقابل تیم‌های بزرگ لیگ ما عملکرد خوبی داشته‌ایم اما فقط نتیجه نمی‌گرفتیم که بالاخره این اتفاق هم رخ داد. تنها تیم بالای جدولی که ما در این فصل مقابلش ضعیف بازی کردیم، آتالانتا بود. به همین خاطر این پیروزی روحیه‌مان را بالا می‌برد. با این حال بازی بعدی همیشه مهمترین بازی است.

در نبود زلاتان ابراهیموویچ که هنوز مصدوم است، آنته ربیچ در پست مهاجم نوک عملکرد درخشانی داشت. پیولی در این باره هم تأکید کرد: ربیچ برای ما مهره پررنگی بود و مدام به فضاهای خالی خط دفاعی حریف حمله می‌کرد. او قطعاً می‌توانست پیشرفت کند چون نه تنها از نظر فیزیکی قوی است بلکه تکنیک فوق‌العاده‌ای هم دارد. به نظرم او فقط لازم است که کمی بیشتر با بازی در پست مهاجم نوک خو بگیرد. اگر همین ذهنیت را حفظ کند، قطعاً در آینده موفق خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم