پیرلو: نیاز به تلاش بیشتر داریم تا بتوانیم در سطح بارسلونا بازی کنیم/ در حال حاضر گزینه‌های زیادی ندارم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آندره‌آ پیرلو که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (چهارشنبه) در دومین بازی‌ خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 2 بر صفر مقابل میهمانش، بارسلونا تن به شکست داد، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: می‌دانستیم که بازی سختی مقابل بارسلونا خواهیم داشت، تیمی که فوتبال خوبی به نمایش می‌گذارد و به بازی در این سطح عادت دارد، این در حالی است که ما در حال پیشرفت هستیم. در نهایت این بازی برای رشد و پیشرفت ما در آینده مفید خواهد بود.   

وی افزود: امیدوارم بازیکنانی را که به دلایل مختلف در اختیار نداریم، هر چه زودتر به ترکیب‌مان بازگردند، چون در حال حاضر گزینه‌های زیادی ندارم و آن بازیکنانی که در اختیار داریم، در طول هفته دو بازی 90 دقیقه‌ای به میدان می‌روند که این برای‌شان اصلاً آسان نیست، به خصوص اگر آنها بازیکنانی جوان و کم‌تجربه باشند.

سرمربی یوونتوس همچنین درباره اخراج مریح دمیرال در دقیقه 85 بازی اظهار داشت: وقتی هم 10 نفره می‌شوید، اگر نتوانید بارسا را تحت‌فشار قرار دهید، به دوندگی بیهوده در زمین ختم می‌شود. این چیزی بود که بازیکنان ما وقتی 10 نفره شدیم، درکش نکردند. ما باید توپ را سریع‌تر به گردش در می‌آوردیم تا موقعیت‌های تک به تک خلق کنیم اما موفق به انجام این کار در این دیدار نشدیم.  

پیرلو در مواجهه با این پرسش که «آیا یوونتوس فاقد کیفیت لازم در خط میانی به خصوص در مقایسه با آن یوونتوسی که شما در آن بازی می‌کردید، است؟»، گفت: باشگاه‌های فوتبال دوره‌هایی دارند و در آن تیم یوونتوسی که من برایش بازی می‌کردم، بازیکنان بزرگ با تجارب بین‌المللی وجود داشتند اما حالا ما بازیکنان بسیار جوانی داریم، از این‌رو زمان خواهد برد تا آنها هم به آن سطح برسند. بازیکنان ما سعی کردند چیزهایی خلق کنند اما نیاز به تلاش بیشتر و پیشرفت داریم تا بتوانیم در سطح بارسلونا بازی کنیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم