پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا| شکست خانگی خنت مقابل دیناموکیف در حضور 18 دقیقه‌ای میلاد محمدی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین شب از دیدارهای دور رفت از پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا، چهارشنبه شب تیم فوتبال خنت بلژیک میزبان تیم دیناموکیف بود و با نتیجه 2 بر یک مغلوب این تیم اوکراینی شد.

در این بازی که میلاد محمدی در دقیقه 72 آن به جای دپویتره به میدان رفت، سوپریا در دقیقه 9 گل نخست را برای تیم دیناموکیف زد. کلیندینست در دقیقه 41 گل تساوی را برای میزبان بلژیکی به ثمر رساند، اما اخراج بزوس در دقیقه 53 کار را برای این تیم سخت کرد. پس از 10 نفره شدن خنت، میهمان اوکراینی بر بازی مسلط شد و در دقیقه 79 توسط دِپنا گل دوم را به ثمر رساند و با همین گل برنده مسابقه شد تا در بازی برگشت که در اوکراین برگزار خواهد شد کار آسان‌تری برای کسب جواز صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد.

در دو بازی همزمان تیم مولد نروژ در خانه مقابل فرنتس‌واروژ مجارستان به تساوی 3 – 3 رضایت داد و تیم المپیاکوس در یونان میهمان قبرسی‌اش تیم اومونیا را با نتیجه 2 بر صفر از پیش رو برداشت.

دیدارهای دور برگشت روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده برگزار می‌شوند و تیم خنت روز سه‌شنبه در شهر کیف میهمان دیناموکیف خواهد بود.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم