پزشک سابق بایرن مونیخ: نمی‌توانستم با دخالت گواردیولا در مسائل پزشکی تیم کنار بیایم/ الان با او رابطه خوبی دارم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هانس ویلهلم مولر ولفهارت برای بایرن مونیخی‌ها یک نام شناخته شده است. او سالیان سال پزشک وفادار باواریایی‌ها بود و برای خودش اسم و رسمی داشت؛ با این حال از آنجایی که او آدم پرحاشیه‌ای نبود، شاید به جز بایرنی‌ها و آلمانی‌ها خیلی‌ها نامش را نشنیده بودند یا اطلاعات زیادی درباره‌اش نداشتند. تا اینکه پپ گواردیولا در سال 2014 به بایرن مونیخ پیوست و بروز یکسری اختلافات میان او و کادر پزشکی جنجال‌ساز شد. این اختلافات ذره ذر‌ه اوج گرفت و کار به جایی رسید که پزشک تیم مجبور به ترک بایرن مونیخ شد، البته پس از جدایی گواردیولا و پیوستن او به منچسترسیتی، مولر ولفهارت به بایرن مونیخ برگشت اما دوران 40 ساله کاری او به عنوان پزشک تیم اصلی باشگاه در ماه ژوئن امسال به پایان رسید.

مولر ولفهارت 77 ساله درباره دوران کاری‌اش در بایرن مونیخ تحت هدایت گواردیولا به شبکه BR24 گفت: من واقعاً نمی‌توانستم به این واقعیت کنار بیایم که یک مربی جوان که خیلی‌ هم موفق بود و شاید یکی از مربیان واقعاً بزرگ فوتبال بود، در موضوعات پزشکی دخالت و طوری رفتار کند که انگار همه چیز را بهتر از من می‌داند.

مولر ولفهارتدر ادامه تأکید کرد؛ با اینکه هرگز روابط صمیمانه‌ای با گواردیولا نداشته است اما هنوز هم با او تماس دارد چرا که اختلافات‌شان را کنار گذاشته‌اند.

وی افزود: ما بعد از آن ماجراها یکدیگر را ملاقات کردیم و با هم حرف زدیم تا همه چیز تمام شود. برای یکدیگر احترام قائلیم و او همه ارزش کار مرا می‌داند و آن را زیر سؤال نبرده است.

انتهای پیام/

 

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم